REKLAM

Evo F4

Evo F4 Oyunu Oyna

Evo-F4, lüks bir arabanın direksiyonuna geçtiğiniz çölün ortasında geçen bir otoyolda hız yapmak için büyüleyici bir spor araba yarış oyunudur. Minikoyuncu.org sizi hızın, sürüklenmenin ve harika gösteriler yapmanın keyfini çıkarmanız için sinir bozucu trafik, kısıtlama veya herhangi bir şey olmayan büyük bir alana götürüyor.

Garaja girmekten ve aracınızda her türlü değişikliği yapmaktan veya başka bir tane seçmekten çekinmeyin. Modern bir spor araba, bir canavar kamyon veya hatta lüks bir arabanın eski bir modelini sürebilirsin ancak sürebilmek için önce tamir etmen gerekebilir. Bu ücretsiz çevrimiçi oyun Evo-F4’te iyi eğlenceler!

Evo F4 Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunda oldukça detaylı arabaları dışarıdan ve hatta arabaların içinden kullanma imkanına sahipsiniz. Bir süper otomobil, bir canavar kamyon 4×4, bir forklift ve bir altı tekerlekli kamyon gibi test edebileceğiniz beş farklı araba türü vardır.

Çok düşükten ultra ayarlara kadar daha iyi bir oyun performansı için altı grafik ayarınız vardır. Kontrollerin ayrıca klavyeler ve joypad, fare, tuşlar + yönlendirici fare ile değiştirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz üç ayarı vardır. Ayrıca 300 KMH veya MPH’ye kadar çıkan arabalarla ulaşabileceğiniz güzel yüksek hızı da göreceksiniz, bu ayar zevkinize kalmış.

Ayrıca, beş aracın birçok estetik ve fiziksel yönünü ayarlamak veya yapılandırmak için birçok olasılık veya oyun özelliği vardır. Gerçekçi araba fiziği, güzel motor sesleri ve arabaların ultra yüksek detayları ile bu oyunu saatlerce oynayacaksınız! Arkadaşlarınızla veya diğer oyuncularla dışa aktarılabilen ve takas edilebilen epik eğlenceli görünümlü çıkartmaları özelleştirin.

Kontroller
Hareket etmek için W, A, S, D tuşlarını kullanın
ARAÇ Hizmeti için R kullanın
Zamanı Yavaşlatmak için T’yi kullanın
= Kamera Kaydırma için C kullanın
Space = Oda
U = YUKARI Kol
D = Aşağı Kol
I = Yukarı I
K = Aşağı Çatal

Özellikleri
Eğlenceli bir 3D son derece detaylı araba simülatörü oyununun tadını çıkarın!
Bir spor araba, arazi arabası, kamyon, çatal kaldırıcı ve eski bir araba gibi beş farklı arabayı test edebilirsiniz.
Eşsiz arabanızın renklerini, boyamasını, tekerleklerini, kanatlarını değiştirebilir veya hasarlı arabayı onarabilirsiniz.
Kameranın dört farklı açısı.
Tam ekran modu.
Harika araba fiziği ile gerçekçi sürüş.
Klavye ayarlarını özelleştirebilirsiniz.
Dışarıya aktarılabilen ve arkadaşlarınızla paylaşılabilen özel ” Çıkartmalar ” yapabilirsiniz.
Bağımlılık yapıcı oyun oynamak.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM