REKLAM

Furious Racing 3D

Furious Racing 3D Oyunu Oyna

Furious Racing 3D ile olağanüstü bir sürüş deneyimine hazır olun! Bu araba simülasyonu oyunu, kendinizi arabanızın içinde, direksiyonu tutuyormuş ve şu anda gaza basmak üzereymiş gibi hissetmenizi sağlayacak! Oyun modunuzu seçin ve sadece klavyenizle hayalinizdeki arabayı sürmeye hazır olun. Kendi puanlarınızı kırın, parlak elmaslar kazanın ve aracınızı yükseltin. Artık kimse seni durduramaz!

Burada, sınırları istediğiniz şekilde zorlamanız için bir sürüş macerası getirdik! Önceden belirlenmiş varsayılan araba ile başlayın ve kendi zevkinize göre yeniden dekore edin. Ya da oyuna daha fazla heyecan katmak için yeni marka spor arabalar satın alabilirsiniz! Bu eğlenceli araba simülasyon oyununda izlemeniz gereken belirli bir hedef yok. O anki ruh halinize göre yol seçeneğini seçin, ya dinlenmek için karlı bir gün ya da çılgın driftler yapmak için Japonya! Tek yönlü, iki yönlü, zamanlı saldırı ve serbest sürüş olmak üzere dört oyun modu vardır. Mod adlarının her şeyi açıkladığına inanıyoruz! Drift ve akrobasi yaparak jeton kazandıkça araba istatistiklerinizi yükseltebilirsiniz. İstatistik yükseltmenin yanı sıra, aynaları etkinleştirmek gibi bazı özellikleri de değiştirebilirsiniz. Kamera görünümünü değiştirmek için “C” tuşuna basın. Ve hızı artırmak için “X” tuşuna basın. Hazırsanız yolculuk başlasın!

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için çevrimiçi ve ücretsiz araba oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Great Games bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

9 Ağustos 2019

Özellikleri

  • Renkli grafiklere sahip araba sürüş simülasyonu
  • Araba istatistiklerini yükseltme
  • Kilidini açmak için çeşitli araba modelleri
  • 4 farklı oyun modu

Kontroller

Arabayı yönlendirmek için sol ve sağ oklar. Gitmek için yukarı ok ve durdurmak için aşağı ok. Kamerayı değiştirmek için “C” tuşu ve artırmak için “X” tuşu.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM