REKLAM

Gerçek Araba Sürme

Gerçek Araba Sürme Oyunu Oyna

Real Car Driving Game, yarışlarda, şehir yarışlarında drift yapabileceğiniz ve arabanızı özelleştirebileceğiniz bir sürüş simülatörüdür. 2022’nin yepyeni ve en gerçekçi araba simülatörü sizi bekliyor! Yeni bir açık dünya, yeni araba dokuları, gerçekçi fizik, sürüklenme, yarış, ayarlama, trafik sıkışıklığı, muhteşem oyun ve diğer eğlencelerle tanışmaya hazır olun!

Oyun size çift haritasız sürüş, drift modu ve şehir içi trafik sürüş modu olmak üzere 3 ana oyun modu sunuyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz sadece 5 araba var: Vaz 2107, BMW, Toyota Celica, Mercedes ve hatta tekerlek yerine tırtıllı Bentley. Arabaların her biri kendi yolunda benzersizdir ve gerçekçi hareket fiziğine sahiptir. Ayrıca tüm arabaların tam detaylı modelleri var. Garajınızda, birçok seçenekle arabaları ayarlayabilirsiniz. Arabaların her biri para karşılığında satın alınabilir, ancak çok pahalıdırlar ve satın almak için tekrar tekrar oynamanız gerekir.

Nasıl oynanır?
Arabanızı şehirde sürün, arabalarınızı yükseltin, çılgın yarışmalara katılın ve kazanın, büyük şehri keşfedin ve en iyisi olun! Şehrin etrafında sürün ve sadece tüm gizli köşelerini keşfedin. Sürüklenmeyi öğrenin ve daha da fazla para kazanın. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM