REKLAM

Gerçek Drift Yarışı 2

Gerçek Drift Yarışı 2 Oyunu Oyna

Gerçek Drift Yarışı 2’de sürücü olarak becerilerinizi göstermeye hazır mısınız? Kalabalık tezahürat yapıyor ve buraya sizi izlemeye geldiler. Spor arabanıza atlayın ve bir gösteri yapın!

Bu 3D araba oyununda amacınız çok eğlenceli! En iyi akrobasi sürücülerinden biri olarak, zamanınız dolmadan arabanızı olabildiğince çok kez drift yapmalısınız. Drift yapmak oldukça basittir. Arabanızı hareket ettirmek için WASD tuşlarını kullanın ve hız kazandığınızda direksiyonunuzu çevirerek drift yapın. Drift yaptıkça puan kazanacaksınız. Daha sonra bu puanlar nakde çevriliyor. Ama dikkat et! Yarış pistine imzanızı bırakmak isteyebilirsiniz ancak bariyerlere çarptığınız takdirde henüz paraya dönüşmemiş puanlarınızı kaybedersiniz. Kazandığınız parayla arabanızı dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir ve yükseltebilirsiniz! Oyunda ayrıca 3 farklı harita bulunuyor; o halde neden tüm haritaların sizin için hazırladığı zorluklarla kendinizi tanıştırmıyorsunuz? Buna ek olarak, oyunun ana menüden açılıp kapatılabilen çok oyunculu modu da vardır. Bir oyuna ev sahipliği yapabilir veya başka birinin oyununa katılabilirsiniz! Sürüş keyfini çıkarın ve emniyet kemerinizi taktığınızdan emin olun!

Ücretsiz ve çevrimiçi Araba Oyunları koleksiyonumuzda hız, drift, yarışlar ve daha fazlası sizi bekliyor! İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM