REKLAM

GTA 3

GTA 3 Oyunu Oyna

GTA’ya benzer bir başka ilginç oyun. Kahramanınız çılgın bir geceden sonra uyandı ve hiçbir şey hatırlamıyor. Amacınız ne olduğunu bulmak olacak. Şehre git ve biraz yiyecek bul. Daha sonra size çalışmak için eşlik edecek olan arkadaşınız Joe ile tanışabilirsiniz. Zengin insanlara suç faaliyetlerinde yardım etmek için kesinlikle yasal değildir. Ama önemli olan, yine de ödeme yapmalarıdır. Parayı, daha sonra kullanışlı olacak silahları satın almak için kullanabilirsiniz. Hikaye modunu oynamak istemiyorsan, sadece şehrin etrafında araba çalarak ve eğlenerek koşabilirsin. Bu size kalmış, gelip oyunu deneyin!

GTA 3 Oyunu Nasıl Oynanır?

GTA San Andreas gibi bir çevrimiçi oyunu seviyorsanız, bu oyundan tamamen keyif alacaksınız. Bu büyük şehirde hiç kimse olarak işe başlıyorsunuz ve silah satın alıp başarıya giden yolda önemli bir adım atmış olacaksınız. Amacınız basit – itibarınızı arttırmak, şehir içinde çalıntı bir araçla dolaşmak ve farklı görevleri tamamlayarak mümkün olduğunca çok para kazanmaya çalışmak.

Oyunda nasıl davranacağın tamamen sana bağlı – dilersen acımasız olabilir ve acımasız suçlar işleyebilirsin. Alternatif olarak, işi basit tutabilir ve sadece çalıntı bir arabayı kullanabilir ve koruma raketlerini üstlenebilirsiniz seçim sizin.

Son olarak, bu oyunun grafikleri de mükemmel. Şehir manzarası harika görünüyor ve araba sürerken ve görevlerinizi tamamlarken gerçekten oyuna dalmış hissediyorsunuz. Grand Theft Auto tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız, GTA 3 mükemmel bir seçim olacaktır. Neden kendi mafya hikayenizi yaratıp bugün kasabanın en kötü şöhretli insanı olmaya çalışmıyorsunuz?

Kontroller
WASD veya hareket etmek için ok tuşları
Silahı değiştirmek için 1 veya 2
Saldırmak / ateş etmek için sol fare düğmesi
E etkileşim
Atlamak için boşluk çubuğu
Duraklatmak için P
H eve dönmek
V aracın kamera görünümünü değiştirmek için

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM