REKLAM

Hız Motoru Yarışı

Hız Motoru Yarışı Oyunu Oyna

Hız Motoru Yarışında motosiklet sürmenin keyfini çıkarmaya hazırlanın! Bu pistlerde en iyi yarışçının kim olduğunu kanıtlamanın zamanı geldi! Bu oyun, 3 boyutlu ve renkli çarpıcı görselleri sayesinde sizi saatlerce ekrana bağlı tutacak! Şimdi bir oyun modu seçin, kaskınızı takın ve motosikletinize atlayın! İyi şanslar!

Biraz harekete mi ihtiyacınız var? Hızlı mı yoksa yavaş mı gitmek istersiniz? Birlikte moto yarışları oynayacağımız için bugün dışarı çıkmanıza gerek yok! Oyuna başlamadan önce on farklı seçenek arasından bisikletinizi seçin. Hazır olduğunuzda play butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Amacınız yeni motosikletlerin kilidini açmak için tüm yarışları kazanmaktır. Bisikletinizi kontrol etmek için WASD tuşlarınızı kullanabilirsiniz. Bu oyunda parkour, drift-x ve time trial olmak üzere 3 farklı mod ve dört güzel tasarlanmış konum olacak: Şehir, Liman, Off-road ve Havaalanı. Kendini hazırla! Harika vakit geçirirken, bu oyun hızınızı, kontrolünüzü, sabrınızı, doğruluğunuzu, hassasiyetinizi ve tabii ki sürüş becerilerinizi test edecek. Peki, ne kadar beklemeniz gerekecek? Şimdi direksiyona geçme ve yolculuğun tadını çıkarma zamanı! İyi eğlenceler!

Daha fazla oyun oynamak ve Hız Motoru Yarışına benzer başka bir oyun denemek istiyorsanız, GP Moto Racing 2‘yi de kontrol ettiğinizden emin olun.

Geliştirici

Great Games, Hız Motoru Yarışını geliştirdi.

Yayın tarihi

25 Ağustos 2021

Özellikleri

  • Kolay oyun
  • Harika grafikler ve efektler
  • Eğlenceli ve zorlu seviyeler ve engeller
  • 10 farklı motosiklet seçeneği

Kontroller

Bu oyunu oynamak için WASD tuşlarınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM