REKLAM

Horizon Forza

Horizon Forza Oyunu Oyna

Oldukça gerçekçi görsellere sahip, bağımlılık yapan bir 3D sürüş simülatörü olan bu Horizon Forza’da yarış otomobillerinin direksiyonuna geçecek ve sıkışık şehir sokaklarında yarışacaksınız. Kariyer Modu, oyuncunun yoğun bir yolda tam hızda yarışırken çeşitli hedefleri tamamlamaya zorlandığı 15 aksiyon dolu aşamadan oluşur. Daha fazla puan almak için birkaç riskli geçiş yapın ve agresif yol sürüşünde gerçek bir uzman olduğunuzu gösterin.

Bir Mercedes-Benz C-Serisi, bir BMW 3 Serisi ve hatta dört tekerlekten çekişli bazı SUV’lar dahil olmak üzere garajdaki yedi araba arasından seçiminizi yapacaksınız. Mevcut otomobilleri kişiselleştirmek veya yenilerini satın almak için kullanılabilecek görevleri tamamlamanın ödülü olarak para alacaksınız. Spor arabanızın özelliklerini artırmanın önemini gözden kaçırmayın, çünkü bu motor gücünü ve aracın yol tutuşunu iyileştirecektir. Aracınızı uygun bir ücret karşılığında dilediğiniz renge boyatabilirsiniz. Gündüz veya gecenin ortasında çeşitli canlı ortamlarda seyahat edebilirsiniz.

Racing Horizon oyunundaki Hikaye nedir?
Anlatıya göre, Mike hayatını kökten değiştirmek için, büyük bir şehre gitti ve servet biriktirme umuduyla bir sokak yarışçısı olarak kariyer yapmaya karar verdi. Horizon Forza araba yarışında bu konuda ona yardım etmeniz gerekecek. İlk aracınızı satın alarak başlayacaksınız. Bundan sonra, sokakta birçok farklı yarışa katılmanız gerekecek. Şehrin sokaklarındaki yarışta yarışmak için diğer rakiplerinizle birlikte başlamanız gerekecek. Tüm rakiplerinizi ve sıradan vatandaşlar tarafından kullanılan araçları geçmeye çalışmalı ve her virajı olabildiğince hızlı geçmelisiniz. Genel olarak, bitiş çizgisini ilk etapta geçmek için elinizden gelen her şeyi yapmaya ve kazanmak için mümkün olduğunca çok para biriktirmeye çalışmalısınız.

Kontroller ve Nasıl Oynanır:
Bu bir çevrimiçi oyun sürümü olduğundan, oyun arayüzünde gezinmek için fareyi kullanacaksınız. Sonra garajdan geçtikten sonra arabanızı seçtiniz, renkleri değiştirdiniz ve sahip olduğunuz arabayı değiştirdiniz. Arabaları sürmek ve dengelemek için Yön tuşlarını veya W, A, S ve D tuşlarını kullanın. Oyunun görünümünü değiştirmek için C tuşuna basın. Ve nitroyu aktif edecek ve arabaların hızını artıracak N tuşunu da unutmayalım.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM