REKLAM

Kargo Kamyonu 2

Kargo Kamyonu 2 Oyunu Oyna

Kargo Kamyonu 2’de yağmurlu bir günde teslim etmeniz gereken önemli paketleriniz var! Bu kargolar tehlikeli kimyasallardır ve eksiksiz bir teslimat yapmalısınız. Yine de göründüğü kadar kolay olmayabilir. Yol uzun ve sizi yavaşlatabilecek engellerle dolu. Bitiş noktasına giden yolu bulmaya çalışırken bir namluyu bile kaçırmamaya çalışın. Şimdi bu 3 boyutlu maceraya adım atmaya hazırsanız, oyun başlasın!

Bu yollar sizi çıldırtabilir. Çevrenize daireler çizebilir ve yolu kaybedebilirsiniz. Yolunuzu bulmaya çalışın ve sizi nereye götürürse götürsün devam edin. Bu heyecan verici sürüş simülasyon oyununda amacınız, olabildiğince çok kargo içeren kırmızı ve boş bir yapı olan bitiş noktasına ulaşmaktır. Kargoları yolda düşürür veya kaybederseniz daha az puan alabilirsiniz. Tam 3 yıldız almak için 14 üzerinden en az 11 kargo teslim etmelisiniz. Bölümleri tamamlayıp oyunda ilerledikçe yeni araçların kilidini açabilirsiniz. Bu dağınık alanın sizi işinizi yapmaktan alıkoymasına izin vermeyin. Sıkışırsanız ve nereye gitmeniz gerektiğini bulamazsanız, seviyeyi baştan tekrarlayabilirsiniz. Havaya meydan okuyun ve şimdi ne kadar iyi bir sürücü olduğunuzu kanıtlayın!

Başka türden araçları da sürebileceğiniz diğer simülasyon oyunlarını denemek istiyorsanız, bu oyun gibi daha eğlenceli oyunların keyfini çıkarmak için ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Vitalitygames.com, Kargo Kamyonu 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

12 Nisan 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Heyecan verici kamyon sürüş simülasyonu
  • Tamamlanacak birkaç seviye
  • Eğlenceli ve ilgi çekici oyun

Kontroller

Gezinmek için ok tuşlarını ve kamera görünümünü değiştirmek için fareyi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM