REKLAM

Kargo Simülatörü 2023

Kargo Simülatörü 2023 Oyunu Oyna

Kargo Simülatörü 2023’te bir nakliye firmasının başına getirildiniz ve çeşitli yerlere çeşitli mal ve malları taşımakla görevlendirildiniz. Güzergahlar planlanmalı, filolar yönetilmeli ve teslimatlar programa göre ve bütçe dahilinde yapılmalıdır. Siparişin zamanında gelmesine hepimiz bayılırız, ancak pek çoğumuz bu mesleğin inceliklerini ve karmaşıklıklarını anlamayız. Bu nedenle, bugün Kargo Simülatörü 2023’te deneme fırsatı bulacaksınız. Verilen süre içinde siparişleri belirtilen yere teslim etmesi gereken bir teslimatçı olarak kendinizi denemeye hazır olun. Yapabileceğini ve kolay olacağını düşünüyor musun? Bir aracın direksiyonuna geçin ve görevi başarıyla tamamlamak için becerilerinizi ve yeteneklerinizi gösterin. Ne kadar iyi bir kargocu olacağınızı gösterin!

Görevlere ek olarak, mevcut bir arabayı seçip büyük şehri keşfetmeye gidebileceğiniz ücretsiz bir sürüş modu var. Oyunda ayrıca aşamalar boyunca ilerlediğiniz bir kariyer modu ve keşfetmekte ve denemekte özgür olduğunuz bir sanal alan modu da vardır.
Para biriktirmek ve kendinize yeni bir araç satın almak için seviyeleri geçmeniz gerekiyor. Böylece daha büyük teslimatlar yapılabilir. Bakalım kurye kariyeriniz ne kadar başarılı olacak. İyi şanlar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM