REKLAM

Madalin Stunt Cars 2

Madalin Stunt Cars 2 Oyunu Oyna

Madalin Stunt Cars 2, çok oyunculu desteği olan çevrimiçi bir dublör yarış oyunudur. Çok çeşitli heyecan verici ve pahalı spor arabalardan bir araç seçersiniz. Rampalar, döngüler ve kutularla dolu geniş ve açık bir alanda hız yapın. Mevcut haritalar, arabanızı yüksek hızlarda kontrol etmeyi denemenizi sağlar. Ekstra hız ve tork elde etmek için nitro desteğinizi doğru zamanda kullanın ve stratejik olarak yerleştirilmiş rampalardan kendinizi havaya fırlatın. Gözlenecek zaman sınırı veya puan verilecek puan yoktur. Madalin Stunt Cars 2 gibi ücretsiz yarış oyunlarını oynamayı seviyorsan, sadece sür, drift yap ve zıpla.

Madalin Stunt Cars 2’nin en büyük özgürlüğü, kendi hedeflerinizi seçmenize izin vermektir. Trafik kurallarını ihlal ettiğiniz için sizi tutuklayacak polis yok. Yalnızca polis değil, bu çevrimiçi araba simülatörü oyununda da herhangi bir düzenleme yok. Dublör yarışları hiç bu kadar kısıtlamalardan ve sınırlamalardan bağımsız olmamıştı. Scrap GL veya Super Truck 3D gibi benzer oyunlar giderek artan zorluklarla ilgili görevleri önünüze koyarken, burada sadece sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.

Madalin Stunt Cars 2’yi başlatın, rahatlatıcı manzaralarda çok oyunculu bir sürüşe katılın ve açık yollarda diğer dublör arabalara karşı yarışın. Yarış pistleri, bir peyzaj ustasının ateşli rüyasından çıkmıştır. Size ve motorunuza sürüp atlayabileceğiniz bir şey vermekten başka hiçbir sebep olmaksızın var olan yapılar, döngüler ve serbest yüzen rampalarla dolu.

Dünyanın her yerinden bilgisayar kontrollü sürücülere veya madalin oyunculara karşı yarış yapmanıza izin veren her türlü çılgın oyunu çevrimiçi olarak bulabilirsiniz. Ancak Madalin Stunt Cars’ta, eğer istersen başka bir oyuncuyla yarışmamayı seçebilirsin. Her arabanın kullanım şeklindeki farklılıkların tadını çıkarın. Dublör arabanızı çarpıp onu bir hurda metal yığınına dönüştürmek konusunda endişelenmeyin. Off-road sıcak arayışınız ne kadar yoğun olursa olsun, süslü Lamborghini’niz üzerinde tek bir çizik bile olmadan daima sağ tarafa inecektir. El freninizin iyi zamanlanmış bir şekilde kullanılması sizi bir profesyonel gibi yollarda, çimlerde ve kumda sürüklendiğinizi görecek. Uygun bir araba hırsızı gibi sürüklendikten sonra, kendinizi bunun gibi dublörleri çekmek için gittikçe daha fazla fırsat ararken bulacaksınız. Lüks arabalardan zevk aldığınız kadar dublör sürüşten hoşlanıyorsanız Madalin Stunt Cars 2 oynayın.

Kontroller: WASD / Oklar = sürücü, Boşluk çubuğu = el freni, Vites = Nitro

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM