REKLAM

Mega Şehir Araba Yarışı

Mega Şehir Araba Yarışı Oyunu Oyna

Mega Şehir Araba Yarışında garajınızda 10 farklı spor arabanız var ve şehir sizi bekliyor! Muhteşem 3D grafiklere sahip bu oyun size şimdiye kadarki en gerçekçi sürüş deneyimini sunuyor!

Garajında ​​​​havalı spor arabalarla dolu süslü bir ev hayal ettiniz mi? Hayatında bir kez yaptıysan, bu muhteşem yarış oyunu hayallerini gerçekleştirmek için burada! Öyleyse, oynat düğmesine tıklayın ve hemen oyuna başlayın! 3 farklı seçeneğiniz olacak; diğer oyunculara karşı yarışmak için yarış modu, bir arkadaşınıza meydan okumak için meydan okuma modu ve kendi başınıza rahatlamak için serbest sürüş! WASD tuşları ile arabanızı kontrol edebilirsiniz. Bir arkadaşınıza karşı oynuyorsanız, yön tuşlarınızı da kullanabilirsiniz. Her yarış alanında amacınız farklı! Yarış modundaysanız bitiş çizgisinde ilk olmayı hedefliyorsunuz, meydan okuma modunda oynamayı seçerseniz iki seçeneğiniz var. Bir arkadaşınıza veya bilgisayara karşı oynayabilirsiniz. Ve özgürce sürmeyi seçerseniz, akrobasi yapmak için muhteşem yarış pistleriyle karşılaşacaksınız! O halde beğendiğiniz en iyi arabayı seçin ve seçtiğiniz alana atlayın! İyi eğlenceler!

Mega Şehir Araba Yarışını beğendiyseniz, ücretsiz ve çevrimiçi yarış oyunları koleksiyonumuza göz atmak için buraya tıklayın!

Geliştirici

RHM Interactive, Mega Şehir Araba Yarışını geliştirdi.

Yayın tarihi

21 Mayıs 2021

Özellikleri

  • 3D grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Seçim için 10 araba
  • 3 farklı mod

Kontroller

Tek oynuyorsanız: Hareket ettirin: “W,A,S,D” veya “OK TUŞLARI” NOS: “F” Geriye bakın: “T” Arabanın konumunu düzeltin: “R” El freni: “BOŞLUK” İki oyuncuyla oynuyorsanız: Oyuncu 1 : Hareket: “W,A,S,D” NOS: “F” Geriye bak: “T” Arabanın konumunu düzelt: “R” El freni: “BOŞLUK” Oyuncu 2: Hareket: “OK TUŞLARI” NOS: “K” Bak geri: “L” Aracın konumunu düzeltin: “O” El freni: “SAĞ-SHIFT”

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM