REKLAM

Moto X3M 4: Winter

Moto X3M 4: Winter Oyunu Oyna

Moto X3M 4: Winter’da buzlu yollara çıkın ve çeşitli zorlu seviyelerde muhteşem motosiklet becerilerinizi sergileyin. Sıradan motosikletçiler sıradan yolların güvenliğini tercih ederler ama bunun eğlencesi nerede? Kaskınızı takın ve heyecan verici pistlerin tehlikelerini kucaklamaya hazırlanın. Oyunu çizmeden bitirip yeteneklerinizi kanıtlayabilir misiniz?

Kasaba kış kutlamasına hazırlanıyor ve siz sakinler için en büyük eğlenceyi sunacaksınız. Karlı çatılar ile süslü sokaklar arasında zorlu yol uzanıyor. Motosikletinize binin ve heyecan verici hareketlerinizle herkesi etkileyin. Bu oyunda amacınız her seviyeyi mümkün olan en kısa sürede tamamlamak ve üç yıldızı da kazanmaktır. Bu tür akrobasi hareketleri yapmak muhtemelen gerçek hayatta oldukça zordur, ancak bu oyunda oldukça kolaydır. Karakterinizi kontrol etmek için ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Yukarı ve aşağı ok tuşları sırasıyla hızlanma ve frenleme için kullanılır. Sol ve sağ ok tuşlarını kullanarak çevirme hareketleri yapabilir ve havadayken motosikletinizi dengeleyebilirsiniz. Her seviyenin sonunda, kursu ne kadar hızlı tamamladığınıza bağlı olarak 3 yıldıza kadar alabilirsiniz. Bu yıldızları diğer 2 aracın kilidini açmak için kullanabilirsiniz. Ekranın üst kısmında bulunan saate bakarak her seviyede ne kadar zaman harcadığınızı kontrol edin.

Bu heyecan verici oyundan hoşlanıyorsanız, serideki diğer oyun olan Moto X3M 5:Havuz Partisine de göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

MadPuffers, Moto X3M 4: Winter’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

30 Kasım 2018

Özellikleri

 • Kilidini açıp kullanabileceğiniz 3 farklı bisiklet
 • Tamamlanması gereken 25 zorlu seviye
 • Renkli 2D grafikler
 • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bisikletinizi kontrol etmek için ok tuşlarınızı kullanın.

SSS

Moto X3M: Winter’ı çevrimiçi oynayabilir miyim?

Evet, Moto X3M: Winter’ı ve serinin diğer tüm oyunlarını Minik Oyuncuda çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Diğer Moto X3M oyunları nelerdir?

  1. Moto X3M 1
  2. Moto X3M Spooky Land
  3. Moto X3M Havuz Partisi
  4. Moto X3M Kış

Moto X3M: Winter’ı mobil cihazlarda oynayabilir miyim?

Evet, Moto X3M: Winter ve serinin diğer oyunlarını iPhone, iPad ve Android telefonlar ve tabletler gibi mobil cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Moto X3M: Winter oynamak için dosya indirmem gerekiyor mu?

Hayır, Moto X3M: Winter oynamak için bilgisayarınıza dosya indirmenize gerek yok. İhtiyacınız olan tek şey aktif bir internet bağlantısıdır.

Moto X3M: Winter ne zaman piyasaya çıktı?

Bu oyun 30 Kasım 2018’de yayınlandı.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM