REKLAM

Motosiklet Sürüş Simülatörü

Motosiklet Sürüş Simülatörü Oyunu Oyna

Motosiklet Sürüş Simülatörü’nde görevleri tamamlayın ve garajınızı yepyeni motosikletlerle doldurun! Yeni araçlar satın almak için gerçekten iyi para kazanmanın sadece bir adım gerisindesiniz. Tek ihtiyacınız olan görevleri talep etmek ve verilen süre içinde tamamlamak. Kararını verdiğinde seni durdurabilecek hiçbir şey olmayacak. Bu motor çılgınlığına atlayacak kadar motive iseniz, şimdi pedalı metale koyalım!

Bu 3D yarış oyunu sizi sürüş becerilerinizi en üst düzeyde eğlenceyle test edebileceğiniz birden fazla mücadeleye davet ediyor! Yakıtınız bitmeden bisikletinizi ne kadar süre kullanabileceksiniz? Bu muhteşem motosiklet simülasyon oyununda amaç, görevleri kabul etmek ve garajınızı yenilemek için tamamlamaktır. Görevlerden kazandığınız paralarla çeşitli yeni araçlara sahip olabilirsiniz. Yine de her zaman kolay olmayacak. Yolları işgal eden başka arabalar, otobüsler ve kamyonetler olacak. Seni yavaşlatmalarına izin verme. Her görevi tamamlamak için size sınırlı bir süre verilecektir. Sürmek için klavye oklarını, hızlanmak için “W”yi ve fren yapmak için ARA ÇUBUĞUNU kullanın. Bu arada, bu güzel şehrin manzarasının tadını çıkarmaya çalışın ve onu mahvetmeye çalışan kötü adamları yakalayın. İyi eğlenceler!

Motosiklet sürmenin heyecanına doyamıyor musunuz? Diğer moto sürme simülasyon oyunlarına göz atmak için buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi motosiklet oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

FreeOnlineGames, Motosiklet Sürüş Simülatörünü geliştirdi.

Yayın tarihi

9 Eylül 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Motosiklet sürme simülasyonu
  • Tamamlanacak çeşitli görevler
  • Heyecan verici ve ilgi çekici oyun

Kontroller

Sürmek için klavyenin oklarını veya “A” ve “D”yi, hızlanmak için W’yi, frenler için S’yi kullanın. Boost Nitro için Sol Shift’i ve El Freni için Space Bar’ı kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM