REKLAM

Öfkeli Araba Parkı 3

Öfkeli Araba Parkı 3 Oyunu Oyna

Öfkeli Araba Parkı 3’de bir sürücünün ve bir ödül avcısının sorumluluklarını üstleneceksiniz! Teslim ettiğiniz süper arabalara çarpmamaya dikkat ederek, her iki yönde de akan arabalarla kalabalık şehir sokaklarında sürün; Unutmayın ki bazı müşteriler seçicidir ve araçlarında çizik kabul etmezler! İyi şanlar!

Bu harika sürüş oyununda park etme becerilerinizi test etme zamanı! Oyun, 3 boyutlu renkli grafikleri ve araba simülasyonu temasıyla aklınızı başınızdan alacak. Koltuğunuzu sıkı tutun çünkü havalanmak üzeresiniz! Tek yapmanız gereken arabaları çalıp müşterilerimize teslim etmek. Yolculuğunuz garajımızda başlayacak. Göreviniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için arabanızı beyaz alana park etmeniz yeterli. Ekranın sol üst köşesindeki haritaya bakarak aracı nereye teslim etmeniz gerektiğini görebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunun amacı, sınırlı bir süre içinde arabanızı belirlenen alana park etmektir. Tamamlanması gereken on zor seviye var. Arabanızı her seviyede belirlenmiş alanlara park etmelisiniz. Konumlar, sol alt köşede bulunan haritada bulunabilir. Diğer arabaları alırken polis arabalarına dikkat edin. Yakalanırsanız oyun sona erer. Arabalara veya eşyalara çok fazla zarar vermekten kaçının. Aksi takdirde oyun yeniden başlatılacaktır. Arabanızı kontrol etmek için bilgisayarınızdaki yön tuşlarını kullanın. İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorlukların üstesinden gelin.

Geliştirici

Vitalitygames.com, Öfkeli Araba Parkı 3 geliştirdi.

Yayın tarihi

26 Ekim 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Tamamlanması gereken 10 zorlu seviye
  • Sürüş ve park simülasyonu
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Arabanızı sürmek için yön tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM