REKLAM

Piksel Arabalar 3D

Piksel Arabalar 3D Oyunu Oyna

xPikseller her yerdedir ve bu renkli dijital kareler dünyasına tam anlamıyla dalmaya davetlisiniz. Bir haydut hayatı ve şehrin renkleri burada birleşiyor. Ama bu tür bir maceraya hazır mısın?

Bu oyun, çeşitli modlarda oynayabileceğiniz piksel grafik tabanlı bir araba oyunudur. Öncelikle arabanızı seçin. Arabanızı her zaman yeni renkler vb. ile özelleştirebilirsiniz. Ancak yeni sürücülerin ve daha iyi becerilerin kilidini açmak için oyunu oynayarak daha fazla para kazanmanız gerekecek. Ardından yarış modu, yıkım modu veya şehir modu arasında seçim yapabilirsiniz. İlk modda rakiplerinizden daha hızlı olmaya çalışın ve yarışı kazanın. Bu modda arabanızı ezmemeye dikkat etmelisiniz. Aksine, yıkım modunda diğer arabalara çarparak puan kazanacaksınız. Son olarak, şehir modunda özgürce araba kullanabilirsiniz. Bakalım bu kumaştan kesilmiş misin ve pikselli görünümlü haydut araba oyununun tadını çıkarabilecek misin!

Çeşitli modlara sahip bu heyecan verici araba oyununu beğendiyseniz, daha fazla maceranın tadını çıkarmak için diğer araba oyunlarımıza göz atmalısınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM