REKLAM

Polis Arabası Drift

Polis Arabası Drift Oyunu Oyna

Polis Arabası Drift oyununda kanun için savaşma ve tüm suçluları yakalama zamanı, ancak her zamanki gibi değil! Bu sefer sürüklenecek ve dublör yapacaksınız! Arabana bin ve şehre düzen getirmeye yardım et!

İsyancıları zamanlarının dolduğu konusunda uyarmak için sirenleri açın. Güzel bir şehirde geçen bir sürüş simülatörü. Amaç dublör ve drift yaparak mümkün olan en yüksek puanı elde etmektir. Değiştirebileceğiniz en havalı polis arabasına sahipsiniz! Oyunu başlatmak için ana menüdeki oynat düğmesine tıklayın. Ok veya WASD tuşlarını kullanarak hareket edin. Çevrenizde farklı araçlar göreceksiniz. Arabanızın rengini Y tuşuyla değiştirebilir, F tuşuyla güçlendirebilir ve G tuşuyla yavaş hareket edebilirsiniz. Ve arabanızı kontrol etmek için ok tuşlarını kullanabilirsiniz. Ekranın sol üst köşesinde hızınızı görebilir ve alt kısımda puanınızı takip edebilirsiniz. Yani, en havalı polis arabasıyla dublör yapmaya hazırsanız, emniyet kemerinizi bağlayın ve gazı döşeyin! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

Fuego! Oyunlar Polis Arabası Drifti geliştirdi.

Yayın tarihi

17 Mayıs 2021

Özellikleri

  • 3D grafikler
  • Yükseltilebilir özellikler
  • Eğlenceli oyun
  • Bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Arabanızı kontrol etmek, Y tuşuyla renk değiştirmek, F tuşuyla güçlendirme ve G tuşuyla yavaş hareket etmek için WASD tuşlarınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM