REKLAM

Rocket Soccer Derby

Rocket Soccer Derby Oyunu Oyna

Rocket Soccer Derby, bir arabayı kontrol ettiğiniz ve gerçek futbol oynadığınız muhteşem bir atari sporu oyunudur. Aynı zamanda Rocket League’den ilham alan çok oyunculu bir futbol araba oyunudur ve oynaması ücretsizdir! Bu spor, tipik bir futbol maçından biraz farklıdır. Takımlar, gerçek oyuncular ve yapay zeka tarafından kontrol edilen radyo kontrollü arabalardaki oyunculardan oluşuyor. Verilen sürede en çok gol atan takım, tıpkı geleneksel bir oyunda olduğu gibi kazanır.

Nasıl oynanır?
Oyunun oynanışı, gerçek oyun “Rocket League”e eşittir. Oyuncular, roket motorlu kartlara benzer arabaları kontrol eder. Ana görev, en yüksek puanı almak için rakiplerin hedefine mümkün olduğunca çok gol atmaktır. Tüm oyun, gerçek bir futbol oyununa benziyor, ancak hayatta kalma yarışlarının unsurları var.

Oyunun hızı çok hızlı ve dinamik olduğu için kontrollere ve mekaniklere hakim olmalısınız. Arabaların her biri bir makineli tüfekle donatılmış ve bu gerçekten harika! Üstünlük kazanmak ve gol atmak için önünüze çıkan tüm rakipleri vurabilirsiniz.

Oyuna başlamak için sunucuya katılmanız ve oluşturulan oyunlardan birini seçmeniz gerekiyor. Ayrıca kendi oyununuzu oluşturabilir ve diğer oyuncular oyun odanıza katılabilir. Sonrasında makinenizi geliştirmeniz gerekiyor ve bunun için belli bir miktar para veriliyor. Basit tıklamalarla arabanın hızını, silah hasarını, yeniden doldurma, nitro yükseltme, nitro şarjı ve hatta kalkanı geliştirebilirsiniz. Bundan sonra çitle çevrili bir kafes olan futbol sahasına geçiş yapabilirsiniz. Bu, arabaların oyun alanından dışarı atlamaması için yapılır. Maç başladıktan sonra sadece en iyi takım kazanabilir.

Oyun sadece 2 farklı futbol sahası içeriyor. Oynadıkça arabanızı geliştirebilirsiniz. Ustalaşmak için tonlarca harika hareket var! Silahları sadece rakiplerinizi yok etmek için değil, aynı zamanda topu atmak için de kullanın. Maç üstüne maç oynayın, skor tablolarına tırmanın, daha fazla gol atın ve sadece eğlenin! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM