REKLAM

Şehir Yarışçısı

Şehir Yarışçısı Oyunu Oyna

Şehir Yarışçısı, kalabalık şehir sokaklarında yarışlara katılmanız ve karşıdan gelen trafikten kaçınmaya çalışmanız gereken erkekler için yepyeni bir oyundur! Bu oyun size birden fazla rakibe karşı yarışmanız gereken harika bir yarış sunuyor. Yoğun trafikten kaçının, yavaşlamamaya çalışın ve kazanmak için yeterince yüksek bir puan kazanın.

Garajınızda satın alabileceğiniz 8 farklı araba var. Başlangıçta sadece 2 araba mevcut, tanınmış VAZ-2107 ve bir minibüs. Oyun sırasında hızlı yarış arabalarının yanı sıra bir cip ve hatta devasa bir kamyon satın almak mümkün olacak. Oyunda 3 farklı mod var ve her modda sürüş koşullarını etkileyecek hava durumunu değiştirebiliyorsunuz! Her yarıştan sonra kazandığınız parayı sizi çok daha uzaklara götürecek yeni arabalar satın almak için kullanabilirsiniz.

Gaz pedalına basın ve ileri sürün, diğer arabalar arasında manevra yapın ve yavaşlamayın. Sürüş becerilerinizi gerçek bir şehir yarışçısı olarak kanıtlamaya hazır mısınız? Arabanızı seçin, gazı basın ve en hızlı yol yarışçısı olun!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM