REKLAM

Şehirde Araba Sürme Simülatörü 3

Şehirde Araba Sürme Simülatörü 3 Oyunu Oyna

Şehirde Araba Sürme Simülatörü 3 , Minikoyuncu.org’da çevrimiçi ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz son derece eğlenceli bir yarış oyunudur. Eğlenceli ve ilgi çekici Şehirde Araba Sürme oyununun üçüncü serisinde şehirde sıra dışı bir gece yolculuğuna hazırlanın. En havalı spor arabalardan, öfkeli polislerden, zorlu görevlerden ve çok daha fazlasından oluşan geniş bir yelpaze bu 3D sürüş simülatöründe sizi bekliyor.

Sadece şehirde dolaşmak ve bir şeyler keşfetmek için Serbest Dolaşım modunu seçebilir, sizi avlayan polisler arasında hayatta kalmaya çalışabilir veya hırsızları kendiniz yakalamaya çalışabilirsiniz. Serbest dolaşım modu dışında her modda para kazanabilirsiniz. Bu yüzden, para kazanmak için mümkün olduğu kadar uzun süre hayatta kalmaya çalışın ve daha iyi istatistiklere sahip çok sayıda yeni lüks araba satın alın.

Eğer yüksek hızda kovalamacayı seviyorsanız, Şehirde Araba Sürme Simülatörü 3 tam size göre. Garajınızda 2 araba ile başlayın. Yeni modellerin kilidini açın ve zaman içinde arabalarınızı yükseltin. Eğlenmenizi sağlayacak birçok farklı mod var. Polisten kaç ya da polis ol ve suçluların peşine düş. Seçim sizin. İyi eğlenceler dileriz!

Özellikleri

  • Arabanın farklı parçaları için renkleri özelleştirin
  • Tamamlanacak çeşitli görevler
  • Polislerin sizi takip etmesini tetikleyebilecek suç çubuğu
  • Tam ekran modu mevcut
  • Parayla veya kilometreyle açılabilir yeni arabalar
  • Tünel ve küçük sokaklarla daha büyük şehir
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM