REKLAM

Şehirde Kamyon Sürme

Şehirde Kamyon Sürme Oyunu Oyna

Araç özelleştirme seçenekleri, görev modu, yarış modu ve serbest sürüş modu gibi binlerce özellik bu kamyon simülatörü oyununda sizi bekliyor! Her biri kendi kullanım, hız ve hızlanma özelliklerine sahip on üç farklı kamyon modeli vardır. Kamyonunuzu değiştirmek veya yeni bir kamyon satın almak istiyorsanız görev modunda veya yarış modunda oynamanız gerekecek. Tamamlanacak on görev ve on yarış var. Görev modunda, bazı öğeleri bir konumdan diğerine taşımak için römorkunuzu kullanırsınız. Eşyaları dikkatli bir şekilde taşımalısınız. Oku takip etmek sizi onu almanız gereken yere götürecektir. Süre dolmadan önce bitiş çizgisine ulaştığınızdan emin olun. Yarış modunda şehir parkurunda beş rakibe karşı yarışacaksınız ve ödülü almak için ilk üçteki yarışları bitirmeniz gerekiyor. Bitiş çizgisini rakiplerinizin önünde geçmeye çalışın. Tek oyunculu veya iki oyunculu modda, yarış modunu ve serbest sürüş modunu oynayabilirsiniz. Haydi bu harika kamyon simülatörünü başlatalım! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

RHM Interactive, City Truck Driver’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Kasım 2021

Özellikleri

  • 3D grafikler
  • 3 farklı mod
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

1 Oyunculu Oyun Modu: Hareket: “W,A,S,D” veya “OK TUŞLARI” El Freni: “SPACE” Kamera modu Anahtar: “C” Fragmanı Bağla/Çıkar: “T” 2 Oyunculu Oyun Modu: Oyuncu 1: Hareket : “W,A,S,D” El Freni: “SPACE” Kamera modu anahtarı: “C” Oyuncu 2: Hareket: “OK TUŞLARI” El freni: “J” Kamera modu anahtarı: “B

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM