REKLAM

Şehirde Serbest Sürüş 6

Şehirde Serbest Sürüş 6 Oyunu Oyna

Şehirde Serbest Sürüş 6, çeşitli oyun modlarına sahip heyecan verici ve aksiyon dolu bir 3D araba sürüş oyunudur. 30 süper araba, 180 yarış pisti, 2 oyuncu modu, 1 serbest sürüş modu, Sıcak Takip modu, Savaş modu ve Polis modu var. Oyunda araç satın alma ve geliştirme sistemi bulunmaktadır. Yapay Zekaya karşı yarışabilir, serbest sürüş modunda özgürce araba kullanabilir ve savaş arenası modunda rakiplerinizi havaya uçurarak rakiplerinizde korku yaratabilirsiniz.

Oyun modları

Kariyer

Kendinizi kariyer modunda test edebileceğiniz birçok alan var. Bu alanlar sırasıyla “Yarış”, “Zamana Karşı”, “Numaralar”, “Kontrol Noktası” ve “Uçuş Parkuru” dur. Yarış tamamlandığında tamamlama derecesine göre yıldız alırsınız Kariyer modunda maksimum 540 yıldız alabilirsiniz.

“Yarış” modunda 36 yarış pisti var. 7 Yapay Zeka ile yarışıyorsunuz ve yarış bittiğinde ilk 3’e girebilirseniz bir sonraki yarış parkuruna geçme hakkına sahipsiniz. Yarış bittiğinde yarışı tamamladığınız zamana göre para kazanıyorsunuz. Ayrıca yarışta kazandığınız drift puanları, hasar puanları ve uçuş puanları da size para kazandıracak.

“Zamana Karşı” modunda, zamana karşı yarışıyorsunuz. Toplamda 36 yarış pisti var. Bitiş çizgisine ulaştığınızda, onu ulaştığınız zamana göre derecelendirirsiniz. Yıldız derecelendirmelerini buradan alın. Bu yıldız derecelendirmeleriyle yeni ve süper otomobiller satın alabilirsiniz.

“Numara” modunda, özel olarak tasarlanmış 36 yarış pistinde dublör yaparak bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor. Zorlu yarış pistlerinde pistte kalarak bitiş çizgisine zamanında ulaşmak beceri ister.

“Kontrol Noktası” modunda, özel olarak tasarlanmış 12 yarış pistinde engelleri aşarak bitiş çizgisine ulaşmaya çalışmanız gerekiyor.

“Uçuş Parkuru” modunda uçmaya hazır olun. Yoldan çıkmadan bitiş çizgisine ulaşabilecek misin? “Kariyer” bölümünde kazandığınız yıldızlarla yeni araçlar edinebilirsiniz. Ayrıca kazandığınız parayla yeni araçlar satın alabilir ve motor gücünü artırabilirsiniz.

Serbest Sürüş

Büyük bir şehirde serbest gezintilere hazır olun. Serbest mod alanı büyük binalar, geniş caddeler, dublör alanları ve birçok gizemli alan içerir. Şehirde gizli 60 mücevher var. Bu mücevherleri toplayarak yeni araçlara sahip olabilirsiniz. “Ödül” tablosu her 300 (5 dakika) saniyede bir açılır. Bu “Ödül” tablosunda sürüklenmenize, hasarınıza ve uçuş puanlarınıza göre para kazanırsınız. 300 saniye beklerseniz iyi ödüller kazanabilirsiniz. Anahtar sayısı belirli bir seviyeye ulaştığında araç otomatik kullanıma açılır.

Sıcak Takip

Polis araçları kovalıyor ve sizi yakalamak mı istiyor? Bu aksiyon dolu kovalamaca için hazır mısınız? Bu modda “HP” değerine sahibiz. Polislerden kaçarken aldığımız hasarlar “HP” değerimizi düşürüyor. O yüzden polislerden uzak durmaya çalışın. Dikkatli olun, polisler her zaman peşinizde. “HP” değeriniz 0 olduğunda, yakalanacaksınız. Polisler seni tutuklar.

Savaş Arenası

Aksiyon dolu bir savaş alanına hazırlanın. Toplam 8 yarışçı, özel olarak tasarlanmış savaş alanında yeteneklerini sergiliyor. 3 özel yetenek vardır: “Hasar X5”, “HP +25”, “KALKAN”. Bu becerileri toplayarak rakiplerinizi yenebilirsiniz.
Ayakta kalan son kişi kazanır. Bu mod, araçların çarpmaya ve patlamaya çalıştığı bir moddur. Araç, HP’si 0’a düştüğünde patlar. 0 HP’ye sahip olan rakip, savaştan çekilir. Bir başkasını patlattığınızda HP + 20’niz artar. Savaşın sonunda sıralama ödülleri var. Bu sıralama ödüllerini almak için ilk 3 içinde olmalısınız.

Polis Modu

Bir polis memuru olarak, suçluları yakalamakla görevlendirildiniz. Zamanınız sınırlı ve suçlular sizden kaçıyor. Zaman dolmadan suçluları yakalayabilir misin? Suçlular dalgalar halinde görünecek ve onlara vurmanız ve ‘HP’lerini 0’a düşürmeniz gerekiyor.

İki Oyuncu (2P VERSUS)

Yarım ekran ile aynı bilgisayarda arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz. 12 özel yarış pisti var. Kimin daha iyi sürücü olduğunu kanıtlayın.

Oyuncu 1 (Sağ) Kontrolleri
Sürücü: “OK TUŞLARI” veya “WASD”
Nitro: “N”
Kamera Görünümü: “C”
Oyuncu 2 (Sol) Kontrolleri
Sürücü: “WASD”
Nitro: “T”

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM