REKLAM

Şehirde Serbest Sürüş 8

Şehirde Serbest Sürüş 8 Oyunu Oyna

Bekleyişiniz sona erdi arkadaşlar! Şehirde Serbest Sürüş 8’e katılın ve istediğinizi elde edin: tam özgürlük ve çok çeşitli güzel hazırlanmış arabalar. Bu yepyeni araba yarışı oyunu, güzel bir şehrin büyük bir haritasını keşfetmenize izin verecek. Seçtiğiniz arabanın kurulumunu değiştirin ve zorlu arazide sürerken aracınızın tam kontrolünü elinize alın.

Muhteşem arabanızda sevmediğiniz her şeyi değiştirme özgürlüğünün tadını çıkarın! Bu açık dünya sürüş oyununda büyük bir 3D şehri seçtiğiniz bir araçla keşfedin! Harika bir McLaren spor arabası, bir kamyon ve hatta bir kamyonet de dahil olmak üzere bir dizi havalı araba arasından seçim yapın. Her araba benzersiz bir sürüş deneyimi sunar, bu yüzden bu harika video oyununda büyük miktarda eğlenmek için hepsini deneyin.

Tüm şehir sizindir, bu nedenle istenmeyen trafik ve engeller için yer olmayan yolda onu keşfetmek için tam bir özgürlüğe sahip olacaksınız. Harika driftler ve manevralar yapın ve büyük bir heyecan elde etmek için olabildiğince hızlı sürün! Sizi izleyecek hız kameraları yok! Erkekler için en iyi araba sürme oyunlarından birinde eğlencenizi ikiye katlamak için arabanızın kullanımını özelleştirin! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM