REKLAM

Siber Arabalar

Siber Arabalar Oyunu Oyna

Siber Arabalar size heyecanı damarlarınızda hissettirecek! Fütüristik arabalar ve arka plan temasıyla bu yarış oyunu, bir daha asla kalkmak istemeyinceye kadar sizi ekranın önüne kilitleyecek! Bölümleri birer birer tamamlayın ve adınızı Siber Arabalar tarihine hemen yazın!

En büyüleyici 3D araba yarışı macerasına hoş geldiniz! Burada, istediğiniz her türlü rekabeti bulabilirsiniz! 3D grafiklere ve fütüristik bir temaya sahip, araba yarışlarına bağımlıysanız bu eğlenceli oyuna aşık olacaksınız. Bu oyunda çeşitli oyun modları bulacaksınız. Zorlukları tanımak için önce serbest sürüş modunu almanızı öneririz. Bir arkadaşınızı davet edebilir ve en iyi yarışçının kim olduğunu görmek için 2 Oyuncu modunun keyfini çıkarabilirsiniz! Yalnız oynuyorsanız, 36 seviyeyi tamamlayacağınız diğer 5 modu görmek için kariyer düğmesine tıklayın. Hot Chase modunda polis tarafından takip edileceksiniz ve koşabildiğiniz kadar uzun süre koşmanız gerekecek! Son olarak, Battle Arena’da dünyanın her yerinden oyuncularla rekabet edeceksiniz ve hepsini yok etmeniz gerekecek! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici
AYN Games, Cyber ​​Cars Punk Racing’i geliştirdi

Yayın tarihi

23 Şubat 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Çeşitli görünümler ve yükseltme istatistikleri
  • Kilidi açmak için oyun içi mağaza
  • 7’den fazla farklı oyun modu
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Oyuncu 1 Kontrolleri: sürmek için “OK TUŞLARI” veya “WASD”. Nitro: “N” Kamera Görünümü: “C” Oyuncu 2 Kontrolleri: Sürmek için “WASD” tuşu. Nitro: “T”

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM