REKLAM

Smash Karts 2

Smash Karts 2 Oyunu Oyna

Smash Karts 2 ile şimdiye kadarki en heyecan verici Kart yarışına hazırlanın! Smash Adası gerçek bir yarışçı olarak hayatınızın yeni bir başlangıcı olabilir veya sonunuz olabilir. Arkadaşlarınızı davet edin, yarış alanına çıkın ve becerilerinizi sergileyin. Oyuncular birbirlerini eledikçe rekabet gittikçe kızışıyor. Kazanan kim olacak? Öğrenmeye hazırsanız, oyun başlasın!

Bu çok oyunculu ve çevrimiçi yarış oyununda, rekabet hiçbir zaman hızdan ibaret değildir. Sürüş, atış, hedefleme becerileriniz ve en önemlisi sabrınızla test edileceksiniz! Çünkü arkadaş dedikleriniz sizi sırtınızdan bıçaklamaya hazırlanıyor olacak. Oyuna başladığınızda karakterinizi özelleştirin ve önce bir takma ad oluşturun. Karakterinizin istatistiklerini de ana menüden kontrol edebilirsiniz. Katılabileceğiniz farklı odalar var veya arkadaşlarınızla bir araya getirebileceğiniz yeni bir oda oluşturabilirsiniz. Bölgeyi değiştirirseniz yarış alanı değişir. Yarışta olabildiğince çok kutu toplamaya çalışın. Bazıları rakiplerinizi çok daha kolay ortadan kaldırmanız için size güçlü silahlar verecek. Hayat çubuğunuzu oyun ekranının üst kısmından kontrol edebilirsiniz. Yaşam çubuğu dolarsa, oyuna yeniden bağlanmak için birkaç saniye beklemelisiniz. İyi şanslar ve en iyisi kazanır!

Arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz başka bir heyecan verici çok oyunculu oyunu denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak Hexa Cars’ı kontrol etmeyi unutmayın.

Geliştirici

Tall Team Limited, Smash Karts 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

Nisan 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Seçilecek farklı bölgeler
  • Oda oluşturma ve birleştirme
  • Eğlenceli çok oyunculu yarış oyunu

Kontroller

WASD tuşları veya okları hareket ettirmek için, “BOŞLUK ÇUBUĞU” ile ateş edin.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM