REKLAM

Süper Formula 1 Yarışı

Süper Formula 1 Yarışı Oyunu Oyna

Süper Formula 1 Yarışı ile dünya çapındaki profesyonel araba yarışlarına katılın, takımınızı temsil edin ve tüm turları birinci sırada tamamlayın! En iyi arabaları sürün, zaferleriniz için ödeme alın ve daha hızlı arabalarla daha iyi takımlara yükselin! Gerçekçi sürüş deneyiminin, muhteşem 3D grafiklerin ve heyecan verici dünya kupası turnuvalarının tadını çıkarın!

Dünya kupası yarış sezonu başladı ve katılmaya davetlisiniz! Turnuvalar aracılığıyla dünyayı dolaşın, yeni yarış pistleri ve ülkeler keşfedin ve takımınıza zafer kazandırın! Arabanızı seçin, istatistikleri yükseltin ve yarışın! Kendinizi dönüşlere ve diğer yarışçılara hazırlamak için ekranınızın sol üst köşesindeki parkuru takip edin. Aracınızı daha kolay kontrol edebilmek için biraz yavaşlamak için dönüş yapmadan önce ayağınızı gazdan çekin. Diğer oyuncuların geçmesine izin vermeyin; kendinizi onların önüne yerleştirerek onları engelleyin. Ayrıca diğer oyuncuları yavaşlatmak için yanlara doğru itebilirsiniz. Nakit fiyatlar kazanmak ve paranızı araba satın almak ve aracınızın lastiklerini, motorunu, frenlerini, yol tutuşunu ve turbo istatistiklerini yükseltmek için ilk etapta yarışları tamamlayın. Her yükseltme, arabanızı daha hızlı hale getirecek ve kontroller daha az zor olacak. İyi şanlar!

Bu profesyonel yarış simülasyonunu beğendiyseniz F1 Gerçek Araba Yarışı‘na göz atabilir ve başka bir profesyonel turnuvada şansınızı deneyebilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM