REKLAM

Traffic Rider 2

Traffic Rider 2 Oyunu Oyna

Traffic Rider 2, sizi hızlı bir bisikletin koltuğuna oturtan oynamak için harika ve gerçekçi bir ücretsiz oyundur. Trafiğe girip çıkarken olabildiğince hızlı sürmelisin. Ne kadar uzun sürerseniz o kadar çok para kazanırsınız ve bu para, becerilerinizi her zamankinden daha fazla test edecek daha yeni ve daha hızlı bisikletlerin kilidini açmak için kullanılabilir.

Bisikletinize bindikten sonra, tek yapmanız gereken hızlı sürmek ve trafikten (ve duvarlardan) kaçınmaktır. Çok hızlı tepki vermemeye dikkat edin, çünkü bisikletiniz çok hassastır ve sola veya sağa çok sert veya hızlı hareket etmeye çalışmak çarpışmaya neden olacaktır.

Ana menüden, ekranın altındaki garaj düğmesine tıklayın. Burada, sahip olduğunuz ilk bisiklet olan dört farklı bisiklet bulacaksınız, ancak ikinci bisikletin kilidini açmak için 50.000 jeton kazanmanız gerekecek. Üçüncü bisiklet 100.000 jetona mal olur ve dördüncü bisiklet size 200.000 jeton geri kazandırır. Bisikletler farklı renklerin dışında aynı görünüyor, ancak bisiklet ne kadar pahalıysa o kadar hızlı gidiyorlar. Eğlenceli olmasını istiyorsanız, en hızlı olanın kilidini açmak için kaydetmek yerine her yeni bisikletin kilidini açın.

Kontroller
Yukarı veya W: Hızlandır
S veya Aşağı: Fren
A veya Sol: Sola Dön
D veya Sağ: Sağa Dön

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM