REKLAM

Traffic Run Christmas

Traffic Run Christmas Oyunu Oyna

Traffic Run Christmas’ta kendinizi direksiyonun arkasında bulacaksınız. Karla kaplı yollar sıradan sürücüler için bir zorluk olabilir, ancak beceri setinize sahip bir kişi kesinlikle yoldaki tüm engelleri aşacaktır. Tüm seviyelerde trafikte manevra yapıp bitiş çizgisine ulaşabilir misin?

Motorları çalıştırın, emniyet kemerinizi bağlayın ve dikiz aynalarınızı kontrol edin. Bu Noel temalı şenlikli oyunda amacınız, herhangi bir kaza olmadan bitiş çizgisine ulaşarak her seviyeyi tamamlamaktır. Gerçek hayatta nasıl sürüleceğini bilseniz de bilmeseniz de bu oyunda aracı rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz. İhtiyacınız olan tek şey oynamak için farenizdir, bu yüzden başlamak için oynat düğmesine tıklayın. Oyun, her biri oynamanız için zorlu bir tasarıma sahip 30 farklı seviyeye sahiptir. İlkinden başlayarak seviyeleri tek tek açarsınız. Sürmek için farenizi ekrana tıklayın ve basılı tutun. Ama dikkatli olun ve gözlerinizi yoldan ayırmayın. İlk birkaç seviyede başka arabalarla ve trafikle karşılaşacaksınız. Daha sonra başka engellerle uğraşmanız gerekecek. Arabanızı durdurmak için farenin sol düğmesine basmayı bırakın. Sürmek için farklı araçların kilidini açmak için bunları kullanabildiğiniz için şeker kamışlarını toplayın. İyi eğlenceler!

Hazır buradayken neden buraya tıklayarak diğer popüler ve eğlenceli oyunumuz Traffic Run’a bakmıyorsunuz? İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

DAB3 Games, Traffic Run Christmas’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

17 Aralık 2019

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Oyun içi mağazadan açabileceğiniz 9 farklı araç
  • Sezgisel kontroller
  • Tamamlanacak 30 farklı seviye
  • Zorlu seviye tasarımı
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM