REKLAM

Uçan Araba Yarışı

Uçan Araba Yarışı Oyunu Oyna

Gerçek bir spor uçan arabanın ortaya çıkması biraz zaman alacak, ancak 3D oyun dünyasında, böyle bir arabanın direksiyonuna geçmek zaten mümkün. Bu harika yeni sürüş simülasyon oyunu ile dünyanın her yerinden oyunculara şiddetle tavsiye ediyoruz! İlk olarak kontroller: WASD tuşlarını kullanarak direksiyonu çevirin ve hızlandırın, arabayı sıfırlamak için R, nitro için vites değiştirin, F uçmaya başlamak veya arabayı yere indirmek için.

Arabanızı hem karada hem de havada çeşitli parkurlarda sürün ve hızlanırken veya uçarken, parkurlardan geçerek, içinden geçerek, bazen zamanında, bazen zamanlayıcıya karşı çeşitli zorlukları tamamlayın. Bu zorluklardan mümkün olduğunca çok para kazanmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü bunları garajda kullanabilir ve sürücünüz için yeni arabaların yanı sıra yeni görünümler satın almak için alışveriş yapabilirsiniz.

Artık her şeyin ne kadar basit ve eğlenceli olduğunu biliyorsunuz, bu yüzden sizi eğlenceye başlamaya davet ediyoruz ve daha fazlasının gelmesi için sitemizi takip etmeyi unutmayın. İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM