REKLAM

Uçan Kamyonlar

Uçan Kamyonlar Oyunu Oyna

Uçan Kamyonlar’da hayatınızın sürüşünü yaşayın! Henüz icat edilmemiş en iyi teknoloji hizmetinizde. Uçan kamyonunuzda eğlenceli hareketin tadını çıkarabilir ve bunu yaparken görevleri tamamlayabilirsiniz! Bakalım bu eğlenceli aracı yeterince iyi kullanabilecek misin!

Şimdiye kadarki en havalı kamyonlara sahipsin. Karada bir puma kadar hızlı gidebilir. Ama en iyi yanı, bir kartal kadar yükseğe uçabilmesidir. Sizi kelimenin tam anlamıyla her yere götürebilecek en havalı araca sahip olduğunuz için vatandaşlar bazı iyilikler isteyebilir. Bu görevleri kabul ederseniz, onları tamamlamak için zaman ayırabilirsiniz. Herhangi bir zaman sınırınız yok, bunları yapmak için özgürce dolaşabilirsiniz. Biraz para kazanmak ve diğer görevlere geçmek için görevleri tamamladığınızdan emin olun. Bu parayla yeni ve daha iyi uçan kamyonların kilidini açabileceksiniz, o yüzden eğlenin ve uçuşunuzun tadını çıkarın!

Araçlara benzersiz bir yaklaşım getiren bu 3D oyunu beğendiyseniz, diğer eğlenceli oyunlar için 3D oyun koleksiyonumuza göz atabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM