REKLAM

Wheely 8

Wheely 8 Oyunu Oyna

Wheely 8’i ücretsiz çevrimiçi oynayın! Keyifli bir piknik sırasında tilkiler ve diğer vahşi yaşamla karşılaşmak yaygın bir olay olabilir, ancak popüler bulmaca oyunu serisinin sekizinci serisi olan Wheely 8’de ortak şeylere yer yoktur. Bu bir kayan yıldız mı? Gün içinde mi? Hayır! Bu bir UFO! Ne şans! Wheely ve Jolie’nin piknik yapmaya karar verdiği noktanın hemen yanına düştü. Yine de korkma. Bu uzaylılar arkadaş canlısı ve uzay gemilerini onarmak için yardıma ihtiyaçları var. Wheely onlara yardım etmeyi teklif etti ve durumu halletmeniz için size güveniyor. Uzaylılara yardım ederek ve Dünya’nın gelecekteki istilayı önlemek için dost olduğunu göstererek bu pikniği unutulmaz bir anıya dönüştürün!

Wheely’nin ünü yıldızların ötesine geçti ve uzaylıların uzay gemilerini tamir etmek için onun yardımına ihtiyacı var. En sevdiğiniz kırmızı arabanın sekizinci macerasında, Wheely’nin şehirde, ormanda ve diğer yerlerde uzaylıların uzay gemisini onarmak için doğru araçları toplamasına yardımcı olun. Wheely bu iş için en doğru olanı bilir, yerel tamirhanenin sahibi. Oyuncu olarak işiniz, doğru parçaları toplamaya çalışırken Wheely’nin her seviyeyi tamamlamasına yardımcı olmaktır. Bu bulmaca-macera oyunu serisindeki diğer oyunlara benzer şekilde, Wheely’nin çıkışa ulaşmasına yardımcı olmak için bulmacaları çözmeniz ve her seviyede çeşitli engelleri temizlemeniz gerekiyor. Seviyenin sonu kırmızı bayrakla işaretlenmiştir ve kapana kısılmadan veya öldürülmeden ona ulaşmak ana hedefinizdir. Ayrıca ekstra puan için her seviyede iki gizli eşya bulmaya çalışabilirsiniz: bir tekerlek ve bir oyuncak araba. Kontroller, en son uzaylı teknolojisi gibi karmaşık değil. Düzeylerdeki bulmacaları ve diğer mekanizmaları etkinleştirmek ve hareket ettirmek için tek yapmanız gereken üzerlerine tıklamaktır.

Bu tek Wheely macerası değil! Prensesi kurtarmak için ejderhalarla ve karanlık büyücülerle savaşırken gördün mü? Değilse, Wheely 6‘da bir ortaçağ fantezi dünyasına dalmaya hazırlanın!

Geliştirici

Pegas Games bu oyunu ve Wheely oyun serisinin tamamını geliştirdi.

Özellikleri

  • 12 seviye
  • İlginç bulmacalar
  • Renkli grafikler
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM