REKLAM

Yarış Simülatörü

Yarış Simülatörü Oyunu Oyna

Yarış Simülatörü Oyununda kocaman bir şehir sizi bekliyor! Burası hırslı sürücülere yönelik fırsatlarla dolu, öyleyse neden elinizdeki görevlere aşina olmuyorsunuz? Görevleri tamamlayın, para kazanın ve garajınızı genişletin!

Binmek için iyi bir arabaya sahip olmak güzel, ama çok daha fazlasını alabilirsiniz! Bu oyunda amacınız farklı görevleri tamamlamak ve garajınızdaki tüm arabaların kilidini açmaktır. Bu görevler herhangi bir şey olabilir! Bazen bir polis memurunu karakola götürmeniz gerekiyor, bazen de zamanınız dolmadan gideceğiniz yere ulaşmanız gerekiyor. Arabanızı sürmek için WASD tuşlarını kullanın. Aceleniz varsa güzel bir hız artışı için SHIFT tuşuna basın! Gözünüz yakıt deposunda olsun! Doldurmak için benzin istasyonlarını mutlaka ziyaret edin! Arabaların çoğunun kilidi yeterli parayla açılabilir, ancak bazıları için yarışları ve diğer görevleri de tamamlamanız gerekir! Garajınızı piyasadaki en iyi arabalarla doldurabilir misiniz?

Hızlı ve korkusuz bir sürücü olarak oynayacağınız daha hızlı tempolu ve aksiyon dolu oyunlar mı arıyorsunuz? Devam edin ve ücretsiz ve çevrimiçi Araba Oyunları koleksiyonuna göz atın ! Oynarken eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM