REKLAM

Yeni Polis Arabaları

Yeni Polis Arabaları Oyunu Oyna

Yeni Polis Arabaları oyununda ışıklarınızı açın ve sirenlerin çalmasına izin verin! Heyecan verici akrobasi hareketlerinizi ve harika sürüş becerilerinizi uygulama zamanı. Suçla mücadele etmek ve tehlikeli suçluları araba ile kovalamak, çok sayıda sürüş becerisi gerektirir. Bu oyunda en iyi hareketlerinden bazılarını gösterebilir misin?

Polis arabalarında akrobasi yapamayacağınızı kim söylüyor? Onlara yanlış olduğunu kanıtlama zamanı! Bu oyundaki amacınız basit ama heyecan verici. Farklı alanlarda çeşitli numaralar yapmaya çalışıyorsunuz. Kendini işine adamış bir polisin farklı arazilerde nasıl seyahat edeceğini bilmesi gerekir! Mevcut 4 konumdan birini seçerek oyuna başlayın. Seçenekleriniz arasında büyük bir şehir, bir otoyol, kırsal alan ve son olarak bir çöl bulunmaktadır. Oyundayken, en yüksek hızda dublör rampalarından birine gidin. Etrafta çeşitli platformlar göreceksiniz. Hepsini deneyin! Bu oyunda 10 farklı arabayı deneyebilirsiniz, bu yüzden ellerinizi direksiyon simidinde tutun ve gazı boşaltın! İyi eğlenceler dileriz!

Yayın tarihi

15 Ocak 2020

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • 4 farklı alan
  • Sürmek için 10 farklı araba
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Etrafta dolaşmak için WASD tuşlarını kullanabilirsiniz. Frenlerinizi kullanmak için Boşluk Tuşuna basın. Farklı arabalara geçmek için rakamları kullanın. Polis ışıklarınızı açıp kapatmak için E tuşuna basın. Kamera görünümünü değiştirmek için C tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM