REKLAM

Aşk Testi 3

Aşk Testi 3 Oyunu Oyna

Kalbin kırıldı ve ruhların yükseldi. Havada aşk var ve utangaç yanaklar onları uzaklaştırır! Kim onların aşklarının gücünü test etmek istemez? Gerçek kişinin o kişi olup olmadığını bilmek ister misiniz? Ya da bugün sokakta gördüğünüz kişi ile ne kadar uyumlu olacağını öğrenmek ister misiniz? Aşk Testi 3 oyunu, siz ve diğer önemli arkadaşınızın birlikte olması gerekip gerekmediğini size anlatmak için burada! Midenizdeki kelebekler hissi, Cupid’in okuyla vurulmanın en iyi göstergesi ama kim test edemediğinizi söyledi?

Birine aşık oldun mu, ama onlara açılamayacak kadar utangaç mısın? Gecelerinizi ikiniz birlikte olsaydın nasıl olacağını düşünerek geçiriyor musunuz? Neden birkaç tıklama ile cevabınızı öğrenmek varken, bu gibi sorularla zamanınızı harcıyorsunuz? Aşk Testi 3, tüm bu sorulara cevap vermek için burada. Oyunu oynamak için adınızı ilk satıra yazın. Alt satırda, önemli bir başkasının adını yazın. Oh, isimleri ne kadar rüya gibi geliyor … Hazır olduğunuzda, sevginizi sınamak için büyük pembe kalp düğmesine basın! Düşük bir puanınız varsa endişelenmeyin. Muhtemelen duygularınız o kadar büyük ki Aşk Testi 3’ün bozulmasına neden oluyorlar. Tekrar dene! Birden fazla ilginiz varsa, sevginizin gücünü 3 kişiye kadar test edebilirsiniz.

Artık aşkınızın ne kadar derin olduğunu öğrendiğinize göre, yaşamın onlarla nasıl olacağını hayal etmeye başlayabilirsiniz! Mükemmel bir düğün hayal etmeye başlamadan önce, koleksiyonumuz olan Gelin Gelinliklerinden ilham almak için başka bir oyuna göz atın!

Özellikler

3 kişiye kadar test edebilir
Eğlenceli oyun
Basit oyun

Kontroller

Oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM