REKLAM

Ahşap Oyma

Ahşap Oyma Oyunu Oyna

Ahşap Oyma ile hayali nesneler yaratın ve yaratıcı yönünüzü gösterin. Ahşabı şekillendirirken rahatlatıcı müziğin ve sakinleştirici seslerin keyfini çıkarın.

Kullanıma hazır beş bıçakla ve kısa reklamlar izleyerek kilidi açılabilen üç bıçakla başlarsınız. Yapılacak ilk şey, ne oyulacağına karar vermek olacaktır. Bugünün nesnesini seçtikten sonra, hangilerinin sizi günlük hedefinize yaklaştıracağını görmek için bıçakları inceleyebilirsiniz. Seçtiğiniz ilk bıçağı alın ve hızını görmek için ahşaba hafifçe dokunun. Artık bıçaklarınızın ahşap üzerindeki etkisini biliyorsunuz. Nazikçe şekillendirin ve dış çizgileri bitirin ve küçük detayları yapın. Ahşabın yüzeyinde zıt yaprak tırtıklarını yaparken sağdan sola hareket düzgün bir şekil verir. Şekillendirme işlemi bittikten sonra bir sonraki adıma geçebilir ve resminizi renklendirebilirsiniz. Nesnenin içini ve dışını farklı renklerde renklendirin, pürüzsüz veya metalik bir ton verin ve görüntü olarak kaydedin!

İşçiliği seviyorsanız, WorldCraft 2‘ye göz atabilir ve kendi dünyanızı yaratmak için doğanın araçlarını kullanabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM