REKLAM

Anahtar Topla Türkçe

Anahtar Topla Türkçe Oyunu Oyna

Bağımlılık yapan bu çılgın oyunda, kabarık miniklerinizi kurtarmak için 35 zorlu seviye boyunca bir yolculuğa çıkmalısınız. Sinsi köpekbalıkları ve aç yengeçler denizin dibine yakın bir yerde gizleniyor, bu yüzden gözlerinizi dört açın. Pek çok engelin üstünden atlayın ve onların kahramanı olmak için arkadaşlarınızı bulun. Başkalarından önce onları bulabilir misin?

İster zor zamanlar geçiriyor olun, ister denizde kaybolmuş olun, çünkü merakınız sizi en iyi şekilde kapladı. Anahtar Topla Türkçe’de pofuduk bir karakter rolünü üstlenin ve denizin dibinin sizin için sakladığı birçok tehlikeden kaçınmaya çalışırken 35 zorlu seviyede arkadaşlarınızı arayın. Agresif hayvanlardan ölümcül tuzaklara kadar her seviyeyi ölmeden bitirmeye çalışmalısınız. Amacınız, her seviyedeki her arkadaşı bulmak ve ölmeden çıkışa doğru yol almaktır. Ok tuşları ile karakterinizi kontrol edebilirsiniz. Her seviyede tuzaklar, zıplayan nesneler ve düşmanlar gibi farklı platform özellikleri vardır. Bunlar, hareketlerinizi dikkatlice planlamanızı ve eyleme geçmeden önce iki kez düşünmenizi gerektirir. Arkadaşlarınızdan ayrı olarak, bonus puanlar kazanmak için her seviyede yıldızları da toplayabilirsiniz. Bu yıldızlardan bazıları görünürde olacak, diğerlerinin yerini tespit etmek için daha fazla çaba gerekecek. Tüm arkadaşlarınızı başarıyla bularak tüm yıldızları toplayıp oyunu bitirebilir misiniz?

Böyle oyunlarda becerilerinize meydan okumaktan hoşlanıyor musunuz? Öyleyse, Minik Oyuncu’da birçok eğlenceli oyun topladık! Oynamaya başlamak için bağımlılık yaratan beceri oyunları koleksiyonumuza göz atın!

Geliştirici

Dmitry Borisov, Anahtar Topla Türkçe’yi geliştirdi.

Özellikleri

  • Tamamlanacak 35 seviye
  • 2D grafikler
  • Sevimli karakterler
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Karakterinizi seviye boyunca hareket ettirmek için ok tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM