REKLAM

Basketbol Kralları 2024

Basketbol Kralları 2024 Oyunu Oyna

Basketbol Kralları 2024’teki en iyi futbolcu olma arayışının üstesinden gelin. İsabetli basket atışları yaparak ve yeni topların kilitlerini açarak puanınızı artırın. Basketbolun temel amacı potaya mümkün olduğu kadar çok vurmaktır. Her atışın uzun ya da kısa olabilen bir zaman kısıtlaması vardır. Her atışta süreyi artırmak için topu uygun atış pozisyonuna getirin. Yeni ve zorlu bir deneyime hazır mısınız?

Basketbol sahasına girin ve bu oyunda becerilerinizi gösterin. Oyunda mümkün olduğu kadar çok basket atın ve mümkün olan en yüksek puanı elde edin. Topu doğrudan fileye atabilir veya ribaund tahtasını kullanabilirsiniz. Süre dolmadan her seferinde topa puan verin, aksi takdirde oyun biter. Bu oyun, skoru arka planda gönderir ve oynamaya başlamadan önce profilinizde oturum açmanız gerekir.

Futbol sahası görsellerinin her detayı gerçekçi bir şekilde hazırlanmıştır. Basketbolu farklı sahalarda oynayabilirsiniz. Topun hareketini kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. İdeal zamanlamayı sağlamak için topu tek atışla sepete sokun.

Doğru şut: Yüksek puanlar elde etmek ve ek içeriğin kilidini açmak için topun nereye düştüğünü gözlemlemek ve bulmak çok önemlidir.
Top çeşitliliği: Oyunun ayırt edici unsurlarından biri de çeşitli basketbol toplarının toplanmasıdır. Puanınız arttıkça her biri kendine has özelliklere sahip farklı topların kilidini açabileceksiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM