REKLAM

Bıçak Fırlatma

Bıçak Fırlatma Oyunu Oyna

Bıçak Fırlatma oyununa hoş geldiniz. Bugün asıl göreviniz el becerinizi göstermek olacak. Önünüzde küçük bir kütük dönecek ve içine yedi adet jilet gibi keskin bıçak saplamalısınız. Yedinci bıçak ağaca daldığı anda parçalara ayrılacak ve bir sonraki bıçak sizi bekliyor olacak. Ancak, bir bıçak fırlatırsanız ve bir başkasına rastlarsanız, kaybedersiniz ve her şeye yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Görevi karmaşıklaştırmak için, bıçaklar ve elmalar bazı kütüklerde zaten göze çarpıyor olacak. Ekstra puan kazanmak için hedefi tam on ikiden vurmanız gerekir. Yeni bir bıçak açmak için belirli miktarda elma biriktirmeniz veya patronlardan birini yenmeniz gerekir. Biraz eğlenceye hazır mısınız?

Bıçaklarla oynamak genellikle tehlikelidir, ancak bu oyunda kendinizi kesmek konusunda endişelenmenize gerek yok. Çeşitli zorlu seviyelerde test etmek için nişan alma ve bıçak fırlatma becerilerinizi kullanın. Tüm aşamaları tamamlayıp en iyisi olduğunuzu kanıtlayabilir misiniz?

Bu oyunda amacınız her aşamayı tamamlamaktır. Bıçak fırlatma gerçek hayatta gerçekleştirmek için çok fazla pratik ve beceri gerektirse de, bu oyunu oynamak için sadece farenize ihtiyacınız var. Ana menüdeki oynat düğmesine tıklayarak başlayın. Bıçaklarınızı atmak için ekrana tıklayın. Her aşamayı tamamlamak için ekranın sol tarafında gördüğünüz tüm bıçakları atmanız gerekiyor. Oyunda ilerledikçe aşamalar giderek zorlaşacak. Bazı kütüklerin üzerinde bıçak olacaktır. Bunlara vurmak sizinkini saptırır ve oyunu kaybedersiniz. Bu durumda, yeniden başlamalısınız. Elmaları da vurmaya çalışın! Bunlar, oyun içi mağazadaki farklı bıçakların kilidini açmak için kullanılabilir. İyi şanslar!

Geliştirici

kiz10 ve TapTap, Bıçak Fırlatmayı geliştirdi.

Yayın tarihi

Şubat 8, 2018

Özellikleri

  • Renkli 2D grafikler
  • Kilidi açmak için 16 farklı bıçak stili
  • Bağımlılık yapan ve eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Tamamlanması gereken zorlu seviyeler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM