FİREBLOB

FireBlob oyunu hakkında

FireBlob ile heyecan verici bir maceraya atılmaya hazır olun! Saf ateşten yapılmış bir blobu kontrol ediyorsunuz. Tek amacınız yolunuza çıkan tüm ormanları yakmak. Nasıl zorlaşabilir? Tüm engellerden kaçının ve yolculuğunuzu güvenli bir şekilde sonlandırın. Tüm zorlu seviyeleri tamamlamak ve bu oyuna bir son vermek için gerekenlere sahip misiniz?

Ne olursa olsun, hiç zaman kaybetme ve ilerlemeye devam et! Burada kaybedecek vaktin yok. Herhangi bir saniye çok önemli olacak. Büyük bir buz kalesindesiniz ve karakteriniz bir ateş damlası. Zorlayıcı olamazdı, değil mi? Aslında olabilir. Çünkü burada da sizi birçok engel bekliyor. Amacınız seviyeleri geçmek için tüm ormanları yakmak. Oyuna başladığınızda karakteriniz otomatik olarak ilerler. Bunun aksini yapmanız gereken zamanlar olacaktır. Bunu yapmak için, o yön için klavye oklarına basmaya devam etmelisiniz. Düşersen ölürsün. Ama endişelenme! Başarısız olursanız mevcut seviyenizi yeniden başlatabilirsiniz. Sivri uçlara, eriyen buzlara ve akan jölelere dikkat edin. Seni hayal kırıklığına uğratmak için yemin ettiler! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Yine bir blobu kontrol ettiğiniz başka bir heyecan verici macera arıyorsanız, buraya tıklayarak Blob Runner 3D’ye göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

NoaDev, FireBlob’u geliştirdi.

Yayın tarihi

5 Temmuz 2021

Özellikleri

  • 2D renkli grafikler
  • Tamamlanacak düzinelerce seviye
  • Kaçınılması gereken çeşitli engeller
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

“A ve D” tuşlarını veya sol ve sağ okları hareket ettirin. “H – W” veya yukarı ok – Atlamak için boşluk.

OYUNA BAŞLA
REKLAM