REKLAM

Money Man 3D

Money Man 3D Oyunu Oyna

Money Man 3D’de yeşile bürünene kadar dolarlarınızı sıkı tutun ve daha fazlasını toplayın! Para kazanmak kolay değil ama başarabilirsiniz! Kaç zorlu seviyeyi tamamlayabilirsiniz?

Bu oyunda karakteriniz paradan oluşuyor ve parayı kaybetmek onun için ölüm demek! Bu oyunda amacınız her seviyeyi mümkün olduğu kadar çok parayla tamamlamak! Geleneksel para kazanma yollarını bir kenara bırakın, bu oyunda tuzaklar ve engellerle dolu platformlardan geçmeniz gerekecek! Her seviyede karakteriniz kendi başına ileriye doğru koşacak ancak tuzaklardan kaçınmak ve para toplamak için onları sola ve sağa hareket ettirmelisiniz. Bir tuzağa veya engele çarpmak paranızı azaltacak ve karakteriniz daha yavaş hareket etmeye başlayacaktır. Daha güçlü olmak için mümkün olduğu kadar çok tuzaktan kaçtığınızdan ve tüm para yığınlarını topladığınızdan emin olun. Seviyenin sonunda karakteriniz puan çarpanlarına geçecektir. Çarpanın büyüklüğü, seviyede ne kadar para topladığınıza bağlıdır!

Kendinize meydan okumak mı istiyorsunuz? Her türden eğlenceli ve zorlu oyunlar için neden Beceri Oyunları Koleksiyonumuza göz atmıyorsunuz ? Hepsi ücretsiz! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM