REKLAM

Raylı Kızak

Raylı Kızak Oyunu Oyna

Raylı Kızak’da rayları yakalama ve varış noktasına doğru kayma zamanı! Her şey bu oyunda konsantrasyonla ilgili! Sonuna kadar yapabilir misin? İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Tehlikeli bir macera sizi bekliyor! Bu oyunda hayatta kalmak ve yolunuza devam etmek için elinizden geleni yapmalısınız! Tehlikeli kısmın ne olduğunu öğrenmeye hazır mısınız? Ardından oynat düğmesine tıklayın ve hemen oyuna başlayın! Oyuna başladığınızda karakteriniz hemen hareket etmeye başlayacak, tek ihtiyacınız olan şey onu kontrol etmek için fareniz. Karakterinizi yönlendirmek için farenin soluna tıklayın ve sürükleyin. Amacınız tüm engellerden kaçarken rayların üzerinde kalmaktır. Yolda çubukları topladıkça, direğiniz büyüyecek ve rayların üzerinde kalmak daha kolay olacaktır. Ama dikkat et! Yolda direğinizi kesecek bıçaklar gibi bazı engeller de var. Karakteriniz için yeni görünümlerin kilidini açmak için para toplamayı da unutmayın. Madeni para toplamaya çalışırken yere düşmemeye çalışın! Her seviyenin sonunda, en yüksek puanı almak için en uzak noktaya ulaşmaya çalışacaksınız, düşmeyin! Rayları yakalayın ve hedefe doğru kaydırın! İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

BPTop Raylı Kızağı geliştirdi.

Yayın tarihi

2 Nisan 2021

Özellikleri

  • Ray oyunu
  • Tamamlanacak birden çok seviye
  • 3D grafikler
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM