REKLAM

Squid Game Dalgona Şekeri Kesme

Squid Game Dalgona Şekeri Kesme Oyunu Oyna

Squid Game Dalgona Şekeri Kesme, şimdiye kadar sahip olduğumuz en iyi çevrimiçi oynamak için Squid Oyunlarımızdan biri olacak, çünkü sadece 3 boyutlu değil, harika grafiklere sahip ve oynaması kolay, aynı zamanda tasvir edilen oyunlardan dördünü de içeriyor.

İlk seviyede, şekerin ortasındaki Petek dairesini kesmeniz gerekiyor, bu yüzden dalgona şekerini tıklayarak parçalarını şekli kırmadan çıkarmak için tıklamaya devam edin, yoksa kaybedersiniz. Zamanlayıcı sıfır saniyeye ulaşmadan önce tamamen kesilmesi gerekiyor.

Ardından, yeşil ışık yandığında ilerlemek için fareye dokunup basılı tuttuğunuz Kırmızı Işık, Yeşil Işık’a gidersiniz, ancak kırmızı ışık yandığında durursunuz veya vurulursunuz. Bitiş çizgisini canlı ve zamanlayıcı bitmeden geçin.

Halat çekme oyunu için, ipi çekmek ve düşmanlarınızı platformun ortasına çekmek için ekrana art arda dokunun, onların ölümüne düşmelerini ve kazanmalarını sağlayın.

Son olarak, diğerleri çatladığı için size yeşil olarak gösterilen cam karolara dokunarak Cam Köprü’yü geçin ve elbette burada bir zamanlayıcınız da var.

Daha sonra sadece yeni bir şekil ile ilk meydan okuma ile tekrar başlayacaksınız ve zorluk bir seviyeden diğerine artar, ancak ilerlemenin ödülü olarak kazandığınız paranın toplamı da artar. İyi şanslar ve size en iyisini diliyoruz, Squid Game‘de her zaman buna ihtiyacınız var!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM