REKLAM

Ben 10: Beyinler Böceklere Karşı

Ben 10: Beyinler Böceklere Karşı Oyunu Oyna

Yeni bir maceraya hazır mısın? Ben 10: Beyinler Böceklere Karşı ile tanışın! Bu oyunda, zorlu düşman Dr. Maurice ve yandaşları tarafından kaçırılan küçük kız kardeşi Gwen’i kurtarması için Ben’e yardım etmelisiniz. Maurice’in başarısız deneyi, onun bir insan ve bir hamam böceği özelliklerini almasıyla sonuçlandı ve bu da onu yenilmesi inanılmaz derecede zor hale getirdi. Gwen’i kurtarmanın tek yolu, Ben’in küçücük bir boyuta küçülmesi ve Maurice’in kalesinden gizlice geçmesidir.

Oynamak için, Maurice ve yandaşları tarafından kurulan tehlikeler ve tuzaklar arasında gezinen Ben’in uzaylı formu Gri Madde’yi kontrol etmelisiniz. Gri Madde’nin yeteneklerini geliştirmek için kristalleri toplayın ve liderlik tablosunun tepesine çıkmak için mümkün olduğunca yükseğe tırmanın. Gri Madde’nin platformdan platforma sıçramasını sağlamak için yukarı ok tuşunu kullanın veya tıklayın ve çatlaklardan düşmemeye veya sivri uçlara inmemeye dikkat edin, aksi takdirde bir can kaybedersiniz ve seviyeye yeniden başlamak zorunda kalırsınız.

Yol boyunca mümkün olduğunca çok para toplayın ve bunları Gri Madde’nin yeteneklerini yükseltmek veya maceranıza devam etmek için kullanın. Yeterince pratik yaparak, Gri Madde’nin sıçramalarında ustalaşabilir ve oyundaki en iyi oyuncu olabilirsiniz. Ben 10: Beyinler Böceklere Karşı oyununda meydan okumayı üstlenmeye ve Gwen’i kurtarmaya hazır mısınız?

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM