REKLAM

Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar

Ben 10 Omniverse Galaktik Şampiyonlar Oyunu Oyna

Sayısız heyecan verici zorlukla karşılaşırken oyundaki olağanüstü bir macerada genç Ben Tennyson’a katılın. Bir kahraman saati seçerek ve üç güçlü uzaylıdan birini seçerek başlayın: Splixson, Nosedeenian veya Insectoid. Hızlı dövüşlere girerken ve şampiyonada galip gelmeye çalışırken destansı savaşlara hazırlanın.

Oyunda ilerledikçe kartların kilidini açın, Tayden’ı toplayın ve daha fazla uzaylı DNA’sını ortaya çıkarın. Her saldırının enerji maliyetini göz önünde bulundurarak, savaş sırasında stratejinizi dikkatli bir şekilde planlayın. İlk saldırı enerji maliyeti olmadan gelir, ancak sonraki saldırılar daha fazla enerji gerektirir, rakibinize daha fazla hasar verir ve potansiyel olarak stat düşüşlerine veya özel efektlere neden olur.

Gelen hasarı azaltmak, özel becerilerin uygulanması için enerjiyi yenilemek ve gücünüzü, savunmanızı ve çevikliğinizi artırmak için stratejik olarak savunun. Savaşlar sırasında aktif uzaylınızın DNA’sını başka bir DNA’ya değiştirebileceğiniz için esneklik çok önemlidir, ancak bu sizin sıranızı tamamlayacaktır.

Mağazada karakterinizi güçlendirebilecek çeşitli yararlı öğeleri keşfedin. Savaşta avantaj elde etmek için bu öğeleri kullanarak sağlığı geri kazanın, gücü, savunmayı, çevikliği ve daha fazlasını geliştirin. Kendinizi taktik kararlar ve heyecan verici karşılaşmalarla dolu heyecan verici bir yolculuğa hazırlayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM