REKLAM

Family Island

Family Island Oyunu Oyna

Taş devrinde hayatta kalmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyor musunuz? Sadece çıplak ellerinizi veya taş ve ahşap aletlerinizi kullanarak sıfırdan bir şeyler inşa edip işlemek mi? Şimdi Family Island macerası ile bunu test etme zamanı. Bu oyunda, siz ve aileniz bir yanardağ patlamasının ardından eski adanızdan ayrıldıktan sonra bir adaya yelken açtınız.

Ancak yeni bir ada olduğu için her şeyi sıfırdan inşa etmeniz gerekecek. Evinizi inşa etmeniz, yemek yapmanın yollarını bulmanız gerekecek.

Diğer birçok oyunda olduğu gibi, Family Island macerasına bir öğretici ile başlayacaksınız. Malzeme toplamayı, engelleri temizlemeyi ve bir şeyler inşa etmeyi öğreneceksiniz. Seçeceğiniz malzemelerin çoğu adadaki çevrenizde bulunur. Örneğin, çalılardan çubuklar toplanır ve otlardan yapraklar toplanır vb. Malzemeleri topladığınızda bu engelleri de ortadan kaldırarak alanı inşaat için kullanmanıza olanak tanırsınız.

Toplama malzemelerinin enerji gerektireceğini hatırlamak önemlidir. Yemek yiyerek enerjinizi yenileyebilirsiniz. Çalılarda bulduğunuz meyvelerden yiyebilir veya malzeme toplayıp yemek pişirebilirsiniz. Ancak yemek pişirmeden önce, yemek pişirebileceğiniz bir alan da inşa etmeniz gerekir. Yapıları inşa ettiğinizde, belirli sayıda malzeme gerektirecektir. İlk önce ihtiyacınız olan malzemeleri toplayabilir veya eksik malzemeleri değiştirmek için değerli taşlar kullanabilirsiniz.

Daha fazla işlevin kilidini açmak için binalarınızı yükseltebilirsiniz. Kurulumun yanı sıra, yiyecek yetiştirmenize izin vermek için ekinler de ekebilirsiniz. Ancak bu oyun sadece inşa etmek, büyütmek ve yükseltmekle ilgili değil. Ayrıca bir maceraya atılabilir ve biraz keşif yapabilirsiniz. Ve keşfederken diğer karakterlerle de tanışıyorsunuz. Yakında elinizdeki malzemeleri kullanarak bu karakterlerle ticarete başlayabilirsiniz.

Family Island Oyununun Özellikleri

  • Aileniz için küçük bir şehir inşa edin ve büyütün.
  • Vahşi bölgeleri keşfedin ve yeni karakterlerle tanışın.
  • Çeşitli mallar üretin ve bunları ticaret için kullanın
  • PC’nizde ücretsiz oynayın
  • Arkadaşlarınız ve ailenizle daha fazla özelliğin keyfini çıkarın
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM