REKLAM

Cartoon Network Yaz Oyunları

Cartoon Network Yaz Oyunları Oyunu Oyna

En sevdiğiniz karakteri seçin ve Cartoon Network: Yaz Oyunları’nda turnuvayı kazanın! Herhangi bir yarışmada olduğu gibi, becerilerinizi teste tabi tutabileceksiniz! Bu eğlenceli ve heyecan verici göreve katılın ve kazanan olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın!

Bir Cartoon Network hayranıysanız, bu kesinlikle sizin için harika bir oyun! Seçiminizi yapın ve karakterinizi zafere taşıyın!

Oyun nasıl oynanır

Tıpkı gerçek bir sporcu gibi, antrenmanla başlamalısınız! Pratik moduna gidin, herhangi bir etkinliği deneyin ve kontrolleri öğrenin! Bunlar çok basittir: Klavyenizdeki Ok tuşlarını kullanarak hareket edin ve ağırlıkları zıplamak veya kaldırmak için Boşluk Çubuğu’nu kullanın!

Oyunun deneyebileceğiniz iki modu vardır: Meydan Okuma veya Uygulama. Her biri, Halter, Tırmanma, Yüzme, Trambolin, Sprint veya Üçlü Atlama gibi oynayabileceğiniz altı spordan oluşur. Her birinde başarılı olmak için ekrandaki talimatlara dikkat etmeli ve bunları takip etmeye çalışmalısınız! Oynanışa alıştığınızda, bir arkadaşınıza meydan okuyabilir ve puanınızı geçip geçemeyeceklerini görebilirsiniz!

En sevdiğiniz karakterler tarafından sizin için hazırlanan tüm mini oyunları kazanın ve puan kazanın! Tüm görevleri tamamladıktan sonra, toplam puanınız sayılacaktır. Yeterince iyi yaparsanız, kendinize altın bir kupa kazanacaksınız!

Bilmen gereken daha çok şey var!
Yüzme mücadelesinde, sadece Ok tuşları arasında dolaşmanız gerekir. Mümkün olduğunca hızlı yüzmek için ekranda gösterilen yöne bakmanız ve oklara saat yönünde veya saat yönünün tersine basmanız gerekir. Sabit bir yüzme temposunu korumak için, dayanıklılık çubuğunuzu yeşil renkte tuttuğunuzdan da emin olmalısınız.

Tüm mini oyunlar sırasında elinizle göz koordinasyonuna odaklanmaya çalışmalısınız. Yüksek bir skorla bitirmek için ekrana dikkat ederken hızlı tepki verin. Ancak o zaman kupa senin olacak!

Yaz Oyunlarına katılmaya hazır mısınız? Robin, Raven, Gumball, Anais, Mao Mao ve diğerlerinden en sevdiğiniz karakteri seçin ve zaferinizi garantileyin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM