REKLAM

Darwin’in Okul Yıllığı

Darwin’in Okul Yıllığı Oyunu Oyna

Darwin’in Okul Yıllığı oyununda herkesin iyi fotoğraflar çekmesi gerekiyor. Gumball Tv şovundaki sevgili karakterleriniz çok önemli bir görev aldı. Okul müdürü onlardan bunu yapmalarını istedi. Bilgedir ve işi yapabilecek tek kişinin Darwin olduğunu bilir. Bu yüzden bir e-posta yoluyla ondan tüm yıllık fotoğraflarını çeken kişi olmasını istedi.

Ancak, yardım edecek birileri olmadan bu kadar büyük bir projeyi zamanında bitirmek neredeyse imkansızdır. Belki kahramanlarımıza okuldaki her öğrenciyi bulmaları için yardım edebilirsiniz! Yine de, herkesin büyük bir fotoğrafçılık hayranı olmadığını bilmelisiniz. Önümüzde birçok zorluk var!

Gumball ve Darwin, işin kendilerine düşen kısmını, yani fotoğraf kısmını yapmak için gerekli tüm donanıma sahip. Öte yandan, görevlerine tamamen odaklanmaları gerekir, böylece kendilerini durdurabilecek diğer tehlikelerden habersiz olurlar. Okul salonlarının kıvrımlı labirentinde onlara rehberlik etmek için klavyenizi kullanmalısınız.

Klavyenizdeki ok tuşları bir karakter hareketini gerçekleştirecektir. İşin zor yanı, her ikisini aynı anda hareket ettirememenizdir. Çevreye göre kontrolü Gumball ve Darwin arasında değiştirmelisiniz. Bunu yapmak için Z tuşuna basabilirsiniz.

İki arkadaşın farklı nitelikleri var. Örneğin, Gumball Darwin’den daha uzundur ve bu nedenle daha yükseğe zıplayabilir. Onun için çok yüksek bir yer yok! Aynı zamanda ağır kutuları da bir yerden diğerine taşıyabilir. Öte yandan, kamerayı idare edebilecek tek kişi Darwin’dir. Hiç kimse ondan daha iyi fotoğraf çekemez!

Yan kapıya nasıl güvenle gideceğine karar vermek için gri maddeni kullanmalısın. Bunu yapmanın en iyi yolu, onların bireysel becerilerini akılda tutmak ve bunları kendi yararınıza kullanmaktır!

Herkesin yıllık fotoğrafını öğrenirken iyi eğlenceler! En iyi fotoğrafınız olmasa bile, hatıraların kesinlikle en iyisi olduğunu unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM