REKLAM

Gumball: Remote Fu

Gumball: Remote Fu Oyunu Oyna

Gumball’ın rahat koltuğuna oturun ve onunla beraber televizyon izleyin. Oh hayır, uzaktan kumanda çalışmıyor gibi görünüyor. Remote Fu oyununda Gumball’ın uzaktan kumandasını geri kazanmasına ve TV karşısında rahatlamasına yalnızca siz yardımcı olabilirsiniz.

Gumball’ın uzaktan kumandası kırıldı ve ailesi onu tamir etmeye gitti. Ancak geri almak istediklerinde, Gumball çalındığını fark etti. Aileden herkes, normal bir ailede olduğu gibi farklı bir TV kanalı izlemek ister. Yani Gumball ailesinin üyeleri, hangisinin uzaktan kumandayı kullanma hakkına sahip olacağını görmek için savaşmak zorunda. Ancak bu sıradan bir aile değil çünkü uzaktan kumanda için rekabet etme biçimleri inanılmaz Kung Fu hareketleri.

Gumball: Remote Fu Oyunu nasıl oynanır

Peki onları gerçekten nasıl yenebilirsiniz? Pekala, çok kolay, Gumball’a kılavuzluk etmek için okları ve rakiplerinize saldırmak için “c” ve “x” düğmelerini kullanarak uzaktan kumandayı geri almak için koşacaksınız. “C” butonu standart vuruşlar içindir, “x” butonu ise sadece yeterli güç kazandıktan sonra kullanabileceğiniz bir güç saldırısı içindir.

Yanınızda koştuğunuz ilk üç rakibi yendikten sonra, sizin kaldığından emin olmak için uzaktan kumandaya doğru atlayın. Ailenin zarar görmeden kalan son üyesiyle rekabet etmeniz gerekecek. Uzaktan kumandayı daha hızlı yakalayan onu elinde tutuyor.

Faydalı ipuçları

Talimatları izleyin ve oyunun altında listelenen tam düğmelere basın. Oklardan biri veya diğer düğmelerden biri olsun, gösterilene bastığınızdan emin olun. Bundan sonra, “x” ve “c” düğmeleriyle aynı anda “sol” ve “sağ” oklara basın, böylece Gumball’ın zıplamasında daha da yükseğe çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Uzaktan kumandayı yakalarsanız, Gumball sonunda en sevdiği TV programını izleyecek, ancak rakibiniz onu yakalarsa, yeniden başlamanız gerekecek.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM