REKLAM

Masa Tenisi Muhteşem Turnuva

Masa Tenisi Muhteşem Turnuva Oyunu Oyna

Cartoon Network’ün kahramanları, Masa Tenisi Muhteşem Turnuva oyununda yeni bir sporu deneyecek. Mevcut 20 karakter arasından oyuncunuzu seçin ve karşılaşacağınız rakiplerin her birini yenmeye çalışarak masa tenisi maçları oynayın. Maçlar 5 galibiyet puanı ile oynanır, tüm teknikler yani uzun top, kısa top, yön değiştirme, rakibinizin dikkatini aldatmak ve puan kazanmak için mouse’unuzu kullanın. Masa Tenisi Muhteşem Turnuva iki oyun modu, hızlı maç ve turnuva sunar. Turnuvalar size bir dizi rakiple yüzleşmenizi ve donatabileceğiniz farklı eşyaların kilidini açmanıza izin verecek özel aşamaları sunacak.

Masa Tenisi Muhteşem Turnuva Oyunu Nasıl Oynanır?

Yarışmaya başlamadan önce temelleri anlamalısınız! Raketi hareket ettirmek ve topa vurmak için tek yapmanız gereken farenizi kullanmak ve ekran boyunca hareket ettirmektir. Ne kadar çabuk ulaşırsanız, rakibinizin şutunu kaçırma şansı o kadar yüksek olur ve size bir puan kazandırır! Yeterince kolay geliyor, değil mi?

Dilerseniz, oyunun işleyişini ve kontrollerini anlamak için Hızlı Oyun ile başlayabilir ve ardından turnuvaya geçebilirsiniz. Bu ikinci modda rakiplerinizi yenmeniz ve şampiyonluğu kazanmanız gerekecek. İlerlediğiniz ve ilerleme kaydettiğiniz sürece bir sonraki maçınızın kim olacağına karşı seçim yapabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM