REKLAM

Regular Show: Ride ‘Em Rigby

Regular Show: Ride ‘Em Rigby Oyunu Oyna

Rigby yeni şeyler keşfetmeyi ve sürekli oyun oynamayı sever. O kadar çok enerjisi var ki hiç yorulmuyor ya da sıkılmıyor. Artık arkadaşımız parkta çalıştığına göre, orada yapabileceği çok şey var. Sürekli zaman kaybetmeyi sevdiği için Benson bir şekilde Rigby’yi durdurmaya karar verdi. Ride’Em Rigby oyununda, Rigby’nin Muscle Man tarafından yapılan mentorluk programını bitirmesine yardım etmeniz gerekir, yoksa işini kaybedecektir.

Muscle Man(Kas Adam), Rigby’nin yeni akıl hocası olacak. Muscle Man parkın içinden geçerken Rigby’nin sevgili hayatı boyunca beklemesi gerekiyor.

Oyun nasıl oynanır

Bunu yapmak ve işinizi korumak için, atlamanız gerektiğinde tıklamak için farenizin sağ düğmesini kullanın. Birkaç çift atlama yapmak istiyorsanız, ekranınıza çift tıklayın ve Rigby daha yükseğe zıplayacaktır. Yana kaydırmanız gerektiğinde, klavyenizdeki Boşluk tuşuna basın ve Rigby aşağı doğru eğilecektir. Yolculuk sırasında, yolda bulduğunuz tüm güçlendirmeleri toplayın. İyi bir final skoru için bonusları ve jetonları alın.

Yeni mentorunuzu etkilemek için elinizden gelenin en iyisini yapın ve bu en önemli derste ustalaşın. Bu ne olursa olsun devam etmek ve asla pes etmemek.

Pratik yaparak sürüşü bitirip en iyisi olacağınıza inanıyoruz. Aynı zamanda, Benson’a işi hak ettiğinizi gösterin ve bunu sürdürmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM