REKLAM

Sünger Bob Hamburger Telaşı

Sünger Bob Hamburger Telaşı Oyunu Oyna

Sünger Bob Hamburger Telaşı oyununda Sünger Bob’un hayallerinin kabusa dönüşmesine izin vermeyin! Yengeç Restoran’da uzun bir çalışma gününün ardından, hala uykusunda Krabby Patties yapıyor. Ancak bazı kötü adamlar gizlice içeri girdi ve her şeyi bir kabusa dönüştürüyor. Sünger Bob’un hayalini gerçekleştirmesine ve dev krabby köftesi pişirmesine yardım edin.

İşleri düzeltmeye çalışmalı ve Plankton’un robotik minyonlarını Sünger Bob’un rüyasını kesintiye uğratmaktan uzak tutmalısınız. Görevi tamamlamak için elinizden gelenin en iyisini yapmalı ve onları bir araya getirmek için malzemeleri toplayarak dünyanın en büyük Krabby Köftelerini yaratmalısınız. Sünger Bob’un hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve bu oyunda kazanmak için Köfteleri doğru bir şekilde bir araya getirmelisiniz. Ama şimdi, her şeyi başarmaya bu kadar yaklaştığında, Plankton her şeyi mahvetmeye karar verdi. Her şeyi mahvetmek için kötü bir robotik minion yarattı.

Bu oyunun amacı tüm malzemeleri yerine oturtmaktır. Bunu yapmak için, Sünger Bob’u onlara yönlendirmelisiniz. Bir şeyin üzerinden geçtiğinde, o malzeme yere düşecektir.

Oyun nasıl oynanır

Bu oyun için sadece klavyenizi kullanmanız gerekecek. İskele etrafında hareket etmek için Ok tuşlarına basın. Plankton her adımınızı takip edecek, sizi almaya çalışacaktır. Onu arayın ve çok yaklaşmasına izin vermeyin.

Çok yaklaşmaya cesaret ederse, Boşluk tuşuna basarak ona saldırabilirsiniz. Bu, kötü adamı geçici olarak sersemletecek ve köşeye sıkıştığınızda hızlı bir kaçış için size yeterli zaman verecektir. Kendinizi savunmak için daha fazla şans elde etmek için hardal ve altın spatula güçlendiriciler toplayın.

Sünger Bob’un hayallerinin derinliklerine indikçe, burgerler daha da karmaşık hale gelecektir. Düşürülmesi için daha fazla bileşene ihtiyaç duyacaklar ve bu daha fazla tehlike anlamına geliyor. Plankton, dört gözle sizi bekliyor ve sizi durduracak daha fazla robot alacak. İyi şanslar!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM